Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yakın çevrenizle beraber güzel planlar devrede olurken, çevrenize karşı anlayışla yaklaşacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlar sizin söylediklerinizi ve yaptıklarınızı uygulamaya meyilli olacaklar, insanları düşüncelerinizle, tecrübenizle etkilemesini başaracaksınız.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişinde, savaşçı kesilirsiniz. Kimsenin sizin hakkınızı yemesine, yaptıklarınızı hafife almasına müsaade etmezsiniz. Sert konuşabilirsiniz veya tepkisel davranabilirsiniz. Hatta bunda da kendinizi haklı görebilirsiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, başarılı bir dönüşüm ve yenilenmenin göstergesidir. Bir grubun liderliğini üstlenebilirsiniz. İşinizdeki başarınızdan söz edilir. Karşınıza güçlü insanlar çıkar. Onlardan maddi-manevi yönde destek görürsünüz. Bir olgunlaşma dönemidir. Kararlılık ve başarının göstergesidir. Popülerlik kazanmanızda, toplumsal anlamda tanınmanızda, güçlü kişilerle bağlantı kurmanızda yardımcıdır. Bir şeylerin değiştiğini fark edersiniz. Bunlar gayet olumludur. Zorlanmaksızın ilerleyiştir. Yatırım fırsatları karşınıza çıkar.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, tek başınıza yaşıyorsanız, bunların altından nasıl kalkabileceğinizi düşünürsünüz. Eğer size destek olan birisi varsa, tabii ki halletmeniz çok daha kolay olur.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, çevrenizle olan ilişkinizi güçlendirici, rahatlatıcı, olumlu düşünmenizi sağlayıcıdır. Sözleriniz, tutumunuz, davranışlarınız hep huzur, güzellikten yanadır. Sevdiğiniz kişi veya kişilerle olmak, hayatın keyifli, sakinleştirici yönlerinin tadına varmak istersiniz. İdealleriniz, hayalleriniz gerçekleşsin istersiniz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünüm etkisinde, birileri sadece kendini düşünüyor, size destek olmuyorsa, sorumsuz davranıyorsa canınız sıkılır. Doğal olarak tepkisel davranırsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün ailevi konulara öncelik vermeniz gerekebilir. Daha planlı olmalısınız.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Yapacağınız işlerin çevrenizde ses getirmesini istiyor ve bu konuda gerekli alt yapı çalışmalarınız daha da sıkı tutuyorsunuz. Bugün sıra dışı kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Önemli adımlar atmak üzeresiniz.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Sağlığınızla ilgili beklenmedik ani problemler oluşabilir. Bugünlerde fiziksel yorgunluğunuz daha fazla artabilir. Aile içerisinde ise gündelik rutin sorumluluklarınızı gerçekleştirmek için kendinizi isteksiz hissedebilirsiniz. Bugün biraz kafa dinlemeye ve kendinizi rahatlatmaya ihtiyacınız var. Ancak öncelikli konunuz sağlığınız olmalıdır.

Bir cevap yazın