Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, ailenizi veya bizzat sizi yakından ilgilendiren bir konuda yenilik ve değişimin göstergesidir. Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bir eviniz varsa onu satıp yeni bir ev alabilirsiniz. Bekar oğlaklar evden ayrılarak bir yuva kurabilirler. Uzun zamandır sizi rahatsız eden meseleler çözüme kavuşabilir. Ailenizden bir miras veya bir gelir elde edebilirsiniz. Bunca zaman çaba gösterdiğiniz bir iş başarılı sonuçlanabilir. Mevcut eviniz onarılarak yenilenir. Ailenizle ilgili sorunları farklı bir gelişme sayesinde çözüme kavuşturabilirsiniz. beklenmedik bir yerden destek gelebilir. Bir borcu kapatabilirsiniz. Farklı bir şehre taşınabilirsiniz.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, para meselelerinizi kökten çözecek bir iş veya gelişmenin beklentisi içinde olduğumuz gösteriyor. Görevimizi elimizden geldiğince yapıyoruz ancak tam olarak rahat değiliz. Belki de iş sorunlarımız var. Ancak bir fırsat karşımıza çıkarsa rahat edeceğimizi düşünüyoruz. Bu görünüm, böyle bir desteğin işaretçisi gibi. Öyle bir şey olmalı ki, gönlümce ben de ihtiyaçlarımı alayım diye düşüneceğiz.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda akıllı bir şekilde hareket etmenin önemini gösteriyor. Ancak tek sorun iş hayatının, sizi dış dünyadan uzaklaştırması olur ki, bunu yapmayınız. Eğer gerçekten verimli şekilde çalışmak istiyorsanız, kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyiniz. Dedikodular, sizi yanlış anlayan insanlarla uğraşmak, profesyonel anlamda zorlayıcıdır. Ancak Merkür, akıl yoluyla, akışa ayak uydurarak hepsinden üstesinden gelmenizde size destektir. Siz ilham gücünüzü ve yaratıcı ifadenizi sergilemekten çekinmeyiniz. Sizi örnek aldıklarını biliniz.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, mali konularda etkilidir. İhtiyaçların, uygun bir bütçe çerçevesi içinde yapılması zorunluluğu doğabilir. Harcamalara tabii ki dikkat etmek, en uygun şekilde halletmeye çalışmak yararlı olur.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili gelişmeler sağlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda farkındalığınız artabilir. İşlerinizi tamamlamak için yardım alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla program yapabilirsiniz. İş hayatınızda fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Burcunuzda ilerleyen Plüton’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle, güç birliği içinde olacaksınız. Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz.

Bir Cevap Yazın