Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Ay günün genelinde Terazi burcunda hareket ediyor. Ay ve Jüpiter arasındaki pozitif destekle beraber kariyer hayatınızda sabah saatlerinde şansınızın açıldığını hissedebilirsiniz. Günün kalanında Ay 12:37’de Cuma’ya kadar boşluğa giriyor.Mars Yengeç burcuna bugün geçiyor olacak. 2 Temmuz’a kadar enerjinizi ilişkinize ve evliliğinize harcayabilirsiniz. Hala çözemediğiniz konular varsa partnerinizle beraber ortak noktada buluşmaya çalışabilirsiniz. Unutmayın bu dönem agresif çıkışlar da yapabilirsiniz. Düzeltmeye çalışırken tam tersine çevirmemeye çalışın. Ortaklıkla yürüttüğünüz işiniz varsa çok çalışabileceğiniz ama sonunda başarılar elde edeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün hedeflerinize ulaşmak için çok çaba sarf edebilirsiniz. Yine de işler istediğiniz gibi akmayabilir. Gündelik evrak işlerinizi bitirmeniz için uygun zamanlar içindesiniz. Üstlerinizle iletişiminizde dikkatli olmanızda fayda var. Ani tepkiler tartışmalara neden olabilir. Yeni sorumluluklar almak için çokta acele etmeyin.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bugün sağlıkla ilgili konular daha çok gündeminizi meşgul edebilir. Bu sebeple aşırı titiz davranarak detaylarla ilgilenmek isteyebilir ve kendinize daha fazla zaman ayırmaya çalışabilirsiniz.

Bir cevap yazın