Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde olumlu şanslı etkiler altındasınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. Değişik ve farklı birgün geçirmek size gayet iyi gelecek. Sevdiğinizle ufak tefek söz dalaşlarından kaçının.Bugün Ay, Akrep burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Genel anlamda; ikili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

Günlük Oğlak burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Oğlaklar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Geçmişinize, ahlaki değerlerinize öyle bir sahip çıkışınız vardır ki, her zorluğun üstesinden gelerek hedefinize varabileceğinizi bilirsiniz. Siz, geçici çözümler yerine yarınlarınızı kesinlikle garanti altına alabilecek kalıcı işler peşindesiniz. En azından şunu biliyorsunuz ki, ne olursa olsun bir şey sizi mutlaka korur.Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkilerimizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmemiz gerektiğini işaret ediyor. Belki fazla iyi niyetli davrandık veya bir şeyleri görmezden geldik. Bundan böyle dikkat edeceğiz. Bu görünüm kredi çekimi gibi borçlanma konularında tedbirli olmamızı söylüyor.Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, zorlu şartlara karşı bir isyanın veya bir başkaldırışın işaretçisidir. Bu saatlerde kimseye bağlı kalmak, zorlanmak istemezsiniz. İçinizde bir yerlerde saklı duran özgür olma arzunuz büyür.İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. İş hayatınızın hareketlenmesiyle hızlı kararlar vermeniz olası. Kararlarınızı netleştirirken hızlı karar almanız sizi zorlayabilir. Olaylara mantıklı yaklaşımınızla bu zorluğu bertaraf edebilirsiniz. Finansal konularınız gündeminize gelebilir. Harcamalarınızı tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Günlük Oğlak burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Oğlak burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın