Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar, 26 Ocak saat:15:56-17 Mart saat:19:40 tarihleri arasında Yay burcunda ilerlemesini sürdürecek Mars, dönemi projelere hazırlanma, bilgilenme, bildiklerinizi gözden geçirme anlamında etkilidir. Ancak pek özgür kararlar veremeyiz. Sadece uygulamak istediğimiz yeniliklere hazırlanırız. Hararetli bir şekilde çalışırız. Sessiz ve dingin duruşunuza rağmen, kendinizi motive etme ve cesaretinizi toplama dönemi olarak bu süreç değerlidir.Eğer kararlılık gösterir, ideallerinize sahip çıkar ve ona göre kendinize söz verirseniz, bu sürecin bitiminde yepyeni bir adım atabilecek hale geliriz. Bu süreçte bazen sinirlilik, kimi zaman sabırsızlık, kendimizi kurban gibi hissetmemiz mümkündür. Ailevi konular, evimizle alakalı yapılacak işler nedeniyle güce ihtiyaç duyarız.Mars-Yay seyrinin her birimiz için olumlu yönde gelişmelere işaret olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün hızlı kararlardan kaçınmalısınız. Riskli işler sizi zor durumda bırakabilir. Gün içinde değişen programlarınız olabilir. Aşkta yeni gündemler oluşabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Çocuklarınızla ilgili konular sizi meşgul edebilir. İş hayatınızda mücadele etmeniz gereken konular gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde ifade gücünüzü kullanabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Bazılarınıztepkili davranıyor ve duygusal çıkmazlara giriyorsunuz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerineuyum göstermelisiniz.

Bir Cevap Yazın