Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında ortak kazançlar yani başkaları kaynaklı gelirleriniz konusunda mutlaka hesabınızı iyi yapmanız lazımdır. Bir an önce çıkarlarınız doğrultusunda kararlar almak isterken ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.Saat 09:05 Ay-Venüs mücadeleci kavuşumu tedirginlik duymanıza yol açabilir. Bir şeyleri yoluna koymak, güzelleştirmek, büyüyen sorunları kökünden kazımak istersiniz. Ancak dışarıda ve özel hayatımızda ilişkilerimize dikkat etmek ve buyurgan davranmamak lazımdır.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz. Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, size toplumsal ilişkilerde ve karşılıklı görüşmelerde maddi-manevi yönde şans veriyor. İkna çabanız karşılıksız kalmayacaktır. İnsanları kendinize bağlamayı bilirsiniz. Sizi güçlü ve kararlı bir kişi olarak görürler. Başkalarından talebiniz hangi konuda ise, onunla ilgili bir gelişme olur, bir haber alırsınız. Topluma sunulacak işlerinizi başarılı şekilde halledersiniz. Hedefiniz ne ise onu elde edebilecek güçtesiniz. Diğer insanlar da size yardımcı olacaklardır.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün hassas olduğunuz konular sizi yorabilir. Sosyal konularla ilgilenmek arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Başladığınız konulara yön kazandırabilirsiniz. Aşk hayatınızda tartışmalı durumlar olabilir. Beden sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Eğitsel konularla uğraşabilirsiniz. Duygusal yönden kendinizi zorlanmış hissedebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sizi ikna etmek için çaba sarf etmeleri gerekebilir. Partnerinizin size vereceği desteği de unutmamalısınız. Güç ve his unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz. Sosyal aktivitelerde aşk tuzaklarına dikkat etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın