Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Oğlak burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Oğlaklar saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, hoşumuza gitmeyen mevzularda gösterdiğimiz bir tepkinin işaretçisidir. Birileri yanlış konuşabilir, haddini aşabilir ve bizi bu durum rahatsız edebilir. Biz de gereken cevabı, düşüncemizi bildiririz. Finansal duruma göre, ihtiyaçlarımızı almak biraz zor olsa da, bir şekilde işlerimizi hallederiz. Aslında desteklenmeye, dürüstlüğe önem veririz. Yalan, dolan, tuhaflıklar hoşumuza gitmez. Olayları kendimize göre ele alırız. Bize uyan uyar, uymayanla uğraşmayız. Gereksiz alışverişlerden kaçınmamızda yarar var.Saat 06:35 Ay-Neptün görünüm etkisiyle, işlerinizi düzgün bir şekilde planlamakta zorlanıyorsanız hemen durun ve bir daha gözden geçirin. Belki de gereksiz meseleler yüzünden zaman kaybediyor olabilirsiniz.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini işaret ediyor. Ev içinde bir koşuşturma yaşanabilir.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Kendinizi aşırı zorlamamalı ve günlük işlerinizi de toparlamaya bakmalısınız. Dinlenmek yerine çalışmayı tercih edebilirsiniz. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Mantıklı davranmayı seven bir yapınız olmasına rağmen, bugün duygularınızda yaşadığınız karmaşayı , arkadaşlarınıza yansıtacaksınız. Alıngan tavırlarınız yüzünden çelişkiler içindesiniz. Hayallerinizi denemelisiniz.

Bir Cevap Yazın