OĞLAK BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ

OĞLAK BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ 
Güvenilir, organizatör, sabırlı, pratik Oğlaklar,

23 Ağustos tarihine kadar maddi ve manevi kaynaklar evinizden geçecek güneş enerjisi sayesinde siz de diğer kişilerden bu yönden büyük destekler göreceksiniz. Psikolojik olarak ta dönüşüm gücünüzün fazlasıyla arttığına tanık olacaksınız. Mistizm ve sezgi gücünüz çoğalacak ve siz ileriyi gösteren zengin rüyalar göreceksiniz. Başkalarına karşı kendi gücünüzü göstermek isteyeceksiniz. Bu süreçte başkalarının kaynaklarını kendi kaynaklarınızla birleştirirek kendinize güç sağlayacaksınız. Ruhsal konularda artan ifade ve canlılığınızla etrafınızdaki kişilere de yardımcı olacaksınız. 23 Ağustos tarihinden sonra araştırmacı ve keşifci yanınız canlanacak birçok konuda öğrenme isteğiniz artacaktır. Uzun yolculuklar ve yabancılarla ilişkileriniz mevzularında başarılı girişimlerde bulunabilmek için eleştirilerden uzak durunuz. Titiz çalışmanızla kendinizi göstermeli ve yanınızda çalıştırdığınız kişileri de mükemmel olmaları için desteklemelisiniz.

13 Ağustos tarihine kadar ciddi ilişkiler ve ortaklık evinizden geçecek venüs enerjisi sayesinde çok mutlu olacağınız bir dönem sizi bekliyor. İlişkilerinde problem yaşayan oğlaklar için bu süreç gerçek anlamda güzel olanaklar getiriyor. İlişkisi olmayanlar ise yeni tanışacağı kişilerle ciddi beraberliklere adım atacaklar. Her anlamda güzellikler getirecek bu enerji sayesinde duygusal birlikteliklerinizde mükemmel bir dönem yaşayacaksınız. 13 Ağustos tarihinden sonra başkaları ile olan ilişkilerinizden elde ettiğiniz kaynaklar açısından kendinize olan güveninizde biraz sıkılabilirsiniz. Siz yine de güveninizi sergilemeli ve güce dönüştürebilmelisiniz. Sezgilerinizin yüksekliği size rehber olacaktır.

Mars gezegeninin tüm ay boyunca eğitim ve araştırma ve yabancılarla ilişkiler evinizden geçecek oluşu ile siz de birçok insanla tanışma olanağı bulacaksınız. Eğitim konusunda yeni kararlar alacak ve mükemmellik arayışı içinde olacaksınız. Tüm aktivitenizi bu konularda gösterecek ve uzun yolculuklar yaparak yeni kültürler ve insanlar tanıyacaksınız.
Sizin için olumlu günler :
1-2-3-6-7-11-12-15-16-24-25-29-30-31

Olumsuz günler :
13-14-19-20-26-27-28

Unutmayın siz etkinlik peşinde insanlarsınız. Kendi kendinize yeter oluşunuz en büyük gücünüz olacak.
Rastgele!

Bir cevap yazın