OĞLAK BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

OĞLAK BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

Sebatkar, hırslı, işe odaklı, disiplinli, sorumluluk sahibi, güvenilir ve olgun Oğlak’lar

Bilinçli aklınızın istekleri ile kendi iradenizi oluşturan değerleriniz bu ay sizin odak noktanızı oluşturuyor. Siz daha fazla canlanmak için daha fazla ifade gücünüz için beklemede kalmayı ilerideki enerjik günleriniz için biraz olsun içinize dönmeyi tercih edeceksiniz. Kendi kimliğinizi, kendi özünüzü bulmak isterken daha fazla ılımlı davranmanın ve sessiz olmanın olgunluğuna sahip olacaksınız.
Çevrenize öncü olmaktansa bu ay beklemede kalarak insanlara uzaktan bakarak inceleme gereği duyacaksınız. Organize işlerde ve başkaları yararına olan çalışmalarda insanlarla bütünleşmek ama kendinize ait konularda biraz daha yalnızlığı tercih etmek ihtiyacı içinde olabilirsiniz.

Aralık ayı boyunca duygusal ilişkilerinizde şefkat, vericilik ve kendinizden daha ziyade karşınızdaki insanı düşünme haliniz daha etkin olacaktır. Başkalarına karşı çok içten davranacaksınız. Özverili haliniz yakınlarınızı bile şaşırtacak. İyimser duygularla ilişkinizi ele alacak, sevdiğiniz insanla aranızda empati oluşturacaksınız. Yardım kuruluşları yada spritüel alanlara yönelim meyli veren bu etki, sezgilerinizi de güçlendirecek. Hisleriniz bu dünyanın kurallarıyla bağdaşık olmaktan ziyade görünmeyen güçlere daha teslimiyet tarzında gelişebilir. Fazla iyimser oluşunuzla bazı şeyleri gözardı etmek isteyişinizi kontrol altında tutabilirseniz daha sonra zarar almamış olursunuz.

Mars enerjisi iyimser duygularınızın karşılığında pasif agresif etkiler altında kalabileceğinizi göstermekte. Sanki sessiz kalarak sorunları çözebileceğinizi düşünmektesiniz. Kimsenin tahmin edemeyeceği kadar duygusal olan sizler bu özelliğinizi daha rahat hissettirebileceksiniz. Cesaretle öne atılmayı çok istediğiniz halde sanki bir şey sizi tutacak. Ve siz hiç olmadığı kadar iyimser düşünebileceksiniz. Evet bu ay çok aktif olmaktansa daha çok içe dönme ve kendinizi keşif anlamında sukut içinde olmayı tercih edeceksiniz.

Sevgili Oğlak, Siz temel öncü toprak gurubusunuz. Güç kaynağınız olan, doğal yetenekleriniz ve çalışkanlığınızla her tür kaynağı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.
Rastgele!

Sizin İçin olumlu günler:
2-3-6-7-10-11-20-21-25-26-29-30-31

Sizin İçin olumlu günler:
8-9-15-16-22-23-24

Bir cevap yazın