OĞLAK BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ

OĞLAK BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ 
Sebatkar, hırslı, işe odaklı, disiplinli, sorumluluk sahibi, güvenilir ve oglun Oğlak’lar

23 Eylül tarihine kadar odak noktanız, farklı ufuklara açılmak, deneyimlerden kendiniz için bir anlam çıkartmak ve dünya görüşünüzü geliştirmek olacaktır. Felsefe, inanç, din ,yasalar, yaşam bilgeliği, uzun yolculuklar ve yüksek öğrenim konusunda önemli ve saygın bir konumda olmak isteyeceksiniz. Kendi dünya görüşünüzü veya inandığınız olgularınızı çevrenizdeki kişilere hizmet etme yoluyla veya onların yararına en iyi şekilde sunabilmek amaçlı yardımcı olursunuz. Görüşlerinize karşı çıkılmaması için gerçekleştirdiğiniz tüm işlerde mükemmelliğe çok fazla önem verirsiniz. Yüksek öğrenim konusunda ihtisas alma, yabancı kültürlere doğal bir merak duyma, yurtdışı yolculuklara farklı ufuklara açılarak kendinizi geliştirme, eşinizin ailesiyle olan ilişkileriniz konusunda da gelişmeler kaydedilecektir. Burada önemli olan bu seyir esnasında güneşin başak burcundan geçişi nedeniyle detaylara fazla dalarak bütünden uzaklaşmamalı, etrafınızdaki kişilerle olan diyoloğunuzda kusur bulucu yada eleştirel davranmamalı, gelen fırsatları elden geldiğince de en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Birebir ilişkiler evinizi ziyaret edecek olan venüs enerjisi sayesinde, ilişki kuruş tarzınızı uyumu, paylaşmayı, sevgi alıp vermeyi deneyimleyeceğiniz alan yabancı kültürler, farklı dinden insanlar, yüksek öğrenim kurumları, dini kuruluşlar ve toplumsal iletişim alanları olacaktır. Başak burcunda geçiş yapan venüs yukardaki konularda sizin kimi zaman eleştirel tutum içine girebileceğinizi gösteriyor. Mükemmeli isteme, arama özelliğiniz nedeniyle fazlasıyla seçici olmanıza da neden olabilir. Sevginizi pratik ve yararlı jestlerle göstermek, kendi değeriniz konusunda kuşku, birşeyi kolay beğenip sevmeme, değer biçme konusunda müşkülpesentlik, sürekli eleştirme, kendinizi ve başkasını mükemmel olmadıkça sevmeme gibi olumlu/olumsuz davranışlar gösterebilirsiniz.

Mars gezegenin 8 Eylül tarihinden itibaren, kariyer ve toplum yaşamı evinizden geçişi nedeniyle mesleki yaşantınızda harekete geçme ve karar alma konuları gündeme gelecektir. Her ne kadar mars terazide sizi ikilem içinde bıraksa da, bu yaşam evinde güçlü oluşu nedeniyle olumlu bir seyir izlemesi sizin kararsızlık göstermemenize bağlıdır. Tamamen duruma göre harekete geçme, kendini ortaya koymadan, gerçek siteklerini ifade etmeden yüzleşmeden savaşma tarzı görülür. Size önerim paylaşmaya, işbirliğine yönelik hareket etmeye çalışmanızdır.

Sevgili Oğlak, Siz temel öncü toprak gurubusunuz. Güç kaynağınız olan, doğal yetenekleriniz ve çalışkanlığınızla her tür kaynağı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.
 

Bir cevap yazın