OĞLAK BURCU İÇİN KASIM AYI ASTRO ANALİZİ

Sebatkar, hırslı, işe odaklı, disiplinli, sorumluluk sahibi, güvenilir ve olgun Oğlak’lar

22 Kasım tarihine kadar güneş akrep burcu pozisyonunda sizin de dostluk ve arkadaşlıklarınız, ileriye dönük projeleriniz ve aranızda duygusallık olmayan ilişkilerinizin bulunduğu yaşam alanınızdan geçeceğinden derinliklerinizdeki istekleriniz için güneş enerjisinden olabildiğince faydalanmanızı öneriyorum. Güçlü isteklerinizin peşinden giderken kuşku ve kuruntuya kapılmamanız gerekir. Kendinizden ve sahip olduğunuz değerlerinizden asla şüpheye düşmeden yolunuzda ilerlemeye bakınız. Dostlarınız size parasal olarak desteklerini sunacaklar ve arkadaşlarınız aracılığıyla ileriye dönük planlar yapabileceksiniz. Bunun için merkürün 17 Kasım tarihine kadar sürecek olan geri hareketinin bitmesini bekleyiniz. Kimi oğlaklar haritalarındaki etkilere göre bazı dostları nedeniyle sıkıntı yaşasalarda bunlar fazla olumsuz enerjiler olmayacaktır.
Akrep burcunda seyir halinde bulunan venüs gezegeni duygusal konularda az çok pürüzler çıkarmakta. Sizler sabırlı insanlar olarak bu sürecte bilinçaltınızda kimselerin pek bilmediği duygusallığınızı gizlemek gereği duyabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde, merkürün de geri hareketi nedeniyle agresif tavırlar içine girerek sonradan üzüntü duyabileceğiniz hareketlerde bulunabilirsiniz. Duygularınızla alakalı konularda ya hep ya hiç tavırlarınız karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.
Güçlü Mars enerjisi tüm ay boyunca kafanızın içindekileri gerçekleştirebilmeniz için size destek olacaktır. Duygusal konularda her ne kadar zorluklar yaşasanızda hedeflerinize gitme konusunda akrep burcundaki mars size olumlu enerjiler getirecektir. Aktif haliniz gözlerden kaçmayacak, bir takım projelerde kendi gücünüzü gösterebilme olanağı bulacaksınız. Bu enerjiden yararlanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Sevgili Oğlak, Siz temel öncü toprak gurubusunuz. Güç kaynağınız olan, doğal yetenekleriniz ve çalışkanlığınızla her tür kaynağı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.
Rastgele!
Sizin İçin olumlu günler:
1-4-5-8-9-17-18-19-22-23-24-27-28

Sizin İçin olumlu günler:
6-7-12-13-14-15-16-25-26

Bir cevap yazın