OĞLAK BURCU İÇİN TEMMUZ AYI ANALİZİ

Güvenilir, organizatör, sabırlı, pratik Oğlaklar,

23 Temmuz tarihine kadar, evlilik, kalıcı ilişkiler ortaklık(birlikte çalışmak) ve taahhüt altına girmek isteği ve yetenekleriniz konuları sizin kişisel odak noktanız olacak. Uyum sağlamaya gönüllü ve uzlaşma içinde oluşunuz ilişkinizi güçlendirecek ve ciddi ilişkiler konusunda ve evliliğinizde daha olumlu bir süreç geçireceksiniz. Karşınızdaki kişi sizin aynanız olacak ve siz yanlışlarınızı görme ve düzeltme olanağı yakalayacaksınız. Ayrıca kendinizi keşfetmek, geliştirmek ve potansiyelinizi gerçekleştirebilmek için partnerinizi yaşamınızın odak noktası haline getireceksiniz.

Aynı şekilde partneriniz de bundan memnunluk duyarak sizinle birlikte olmaktan zevk duyacak. Evlilik kararı için de gayet olumlu bir süreç olarak gözükmekte. Bu süreçte fazlasıyla sosyal bir insan haline geleceksiniz. Merkürün 4 Temmuzdaki geri gidişinde partnerinizle ilişkiniz konusunda detaylı bir analiz yapabilir eksiklerinizi gözden geçirerek bu olumlu süreci iyi değerlendirebilirsiniz.

18 Temmuzdan sonra venüsün de partner evinize girişi ile ilişkiniz gayet ciddi ve olumlu hale gelecek. Sevgi alışveriniz artacak, sizin için şanslı bir dönem olarak öngörmekteyim.

Mars gezegeninin 22 Temmuzdan itibaren kaynaklar evinize girişi ile mistizm, cinsellik parasal kaynaklar konularında aktiviteniz yükselecek. 

Bir cevap yazın