Terazi Burcu 2013 yılı Burç yorumu

Terazi Burcu 2013 yılı Burçlar

Sevgili Terazi burçları 2013 yılında iş hayatınızda başarılı bir yıl sizi bekliyor. Eylül ayında yapacağız yurtdışı gezisinde ekonomik anlamda güçlü ve etkin kişilerle tanışıp kariyerinizde önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyer planlamalarınız her dönemde sizi ikilemlerde bıraktı bu dönemde de farklı olmayacak. Aile fertleriniz ile görüşmeler yapıp sizin için önemli olan son kararı kendiniz vereceksiniz. 2013 yılında haziran ayından sonra, geçmiş yıllarda yaşamış olduğunuz ekonomik krizlerden uzakta bir sene geçireceksiniz. Yakın akrabalarınız yada arkadaşlarınızdan birileri kapınızı kısa vaadeli borç için çalabilir. Genel olarak terazi burçları bonkördürler fakat borç vermeden önce geri dönme olasılığını iyi düşünmeniz gerekir.

 
Aşk hayatınız 2013 yılında çok renkli geçecek. Karşınızdaki kişinin hislerini anlamaya çalışmanız gerekiyor. Bazen aşırı duygusuz olabiliyorsunuz ve partnerinizin kalbini istemeden de olsa kırabiliyorsunuz. Temmuz ayında bulunduğunuz yeni ortamlarda yeni arkadaşlıklar kurmanız sözkonusu fakat bu arkadaşlıklar uzun vaadeli olmayacak. Terazi burçları 2013 yılının özellikle ikinci yarısında aşk hayatlarını çok hızlı yaşamayı seçiyorlar yani bir günleri ötekine uymuyor. Yaşadığınız heyecanları yaşamınıza renk katarken aynı zamanda da uzun vadede ilişkilerinizi zedeliyor.

 

Geçmiş senelere göre bu yıl daha cesurca kararlar alıyorsunuz ve kendinize öz güveniniz var. Pluton gezegeninin etkisinden dolayı terazi burçları baskıya boyun eğmiyor ve direnmeyi seçiyor. Değişimlerinizin ve ani kararlarınızın nedeni bu yüzden. Kısa bir süreliğinede olsa aile içinde bazı güç kavgalarının yaşanacağı bir dönem olacaktır. Sükuneti korumanız durumunda galip çıkmanız söz konusu. Geçmiş yıllara göre ikili ilişkilerinizde daha çok sorumluluk almaya çalışıyorsunuz. Bu değişim partnerinizin gözünden kaçmıyor ve size artı puan kazandırıyor.

 

Sağlık açısından ise , aşırı baskı altındasınız ve bu sizin depresyona girmenize neden oluyor. Yine zamansız mide ağrıları canınızı sıkacak.

Bir cevap yazın