Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Aile ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Göz önünde olacağınız yerlerde, işinizde ve aile ortamlarınızda yönlendirmelere, kıskançlıklara, manipülasyona açık olacaksınız. Kolay çileden çıkabilir, ilişkilerinizi zorlayabilirsiniz.Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Meptün olumsuz açısıyla, düşüncelerimiz karmaşık, bulanık ve biraz da yanıltıcı olabilir. Bize söylenenler, karşımıza gelenler yanıltıcı etkilerle dolu olacağından anlaşmalarımızı başka birgün yapmak önemli olacak. Yapmak zorunda kalırsak da şartları iki kez ve gerçekçi bir biçimde kontrol etmeliyiz yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, kıskançlık, baskı ve manüpülasyondan uzak durmalıyız.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 05:02 Güneş-Merkür kavuşumu, uzun süredir düşündüğünüz planlarınızı uygulamaktır. Parasal konular başta olmak her konuda geleceğinizi düşünmelisiniz. İlişkiniz, bir davanız veya bir projenizle ilgili iletişimde bulunabilir, yolculuğa çıkabilirsiniz. Tatil için gidilecek yerleri saptayabilirsiniz. Bilinçli bir şekilde kendinizi en aktif gördüğünüz alanlarda harekete geçebilirsiniz. Tanıtım yapmak gibi. Çeşitli kulüp, dernek, gezi, grup faaliyetleri ilginizi çekebilir. Paranızı değerlendirmek veya kazanmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz.Saat 05:25 Venüs-Pluto karşıtlığı, para ve güç sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu, her kounda ileriye bakmamız gerektiğini işaret ediyor. Bugün duyarlıyız. Hani zayıf noktalarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz ya. Bugün kendimize ait olan her şeyi korumaktan, savunmaktan yanayız. Kendimizi göstermek, sevilmek, ilgi çekmek niyetindeyiz. Eğer gerçekten değecekse yeni bir aşka bile yelken açabiliriz. Yeter ki, karşımızdaki kişi buna değsin. Belki hemen güvenmeyebiliriz, hatta kimi zaman onun üzerinde hakimiyet kurabiliriz. Kendinden emin bir kişinin özlemini çekebiliriz. Bütün bunlar günlük aktivite içinde yaşanabilir. Ancak şu var ki, hiçbir şeyi oluruna bırakmak niyetinde olmadığımız gayet açık görünüyor.Saat 17:07 Merkür-Neptün görünümü, yolculukların, bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, aktif hareket etmenin, başarıya susamışlığın göstergesi. Sizi şu anda hangi konuda olursa olsun bilginizi, deneyimlerinizi mutlaka ifade etmelisiniz. Bu sizi gereksiz telaşlardan, endişelerden, sağlık açısından zorlayan durumlardan kurtulmanızda destekleyicidir.Saat 19:37 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde hayatın tüm zorluklarına inancımızla karşı durabiliriz. Bir şeylerin yoluna girmesini, güçlenmeyi dileriz.Saat 21:31 itibariyle Balık burcunda oluşacak sondördünde, bir yandan iletişimde bulunmak, aktif olmak isteyeceksiniz. Ancak diğer yandan dalgınlık, unutkanlık veya bazı nedenlerle işlerinizi çabucak bitirmek mümkün olmayabilir. Sakin olunuz lütfen.Saat 22:24 Ay-Neptün kavuşumu, yaşam sevinci ve inancını yükselticidir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir. Birlikte aynı hayatı paylaştığınız kişilerle aranızdaki güç birliğini yükselticidir.Saat 23:33 Ay-Merkür görünümü, işlerimizin yoğunluğu, iyi bir planlamaya ihtiyaç olduğunun işaretçisidir. Kafamıza bir şey takıldığında, aklımıza bir şey yatmadığında mutlaka mantıklı bir şekilde gözden geçirelim. Verilen sözler ne derece doğru diye bakalım.Değerinizi bilen insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

İş ortamında dengeli ve objektif olmaya özen göstermeye çalışabilirsiniz. Ancak bugün fedakarlıklar ve hassasiyetler sizi oldukça yorabilir ve zamanınızı alabilir. Kendiniz haricinde devamlı başkalarını düşünüp, onlar için emek harcamaya meyilli olmanız mümkün. Bu durum sizin için yıpratıcı olabilir. Düşünmek ve sınırlarınızı belirlemeniz için kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız var.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın