Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (07-02-2019)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

İlişkilerde birikmiş gerginlik açığa çıkabilir. Aşırı iyimser tutumlar nedeniyle yanlış kararlar verebilirsiniz. Kriz yaratan ve kaynaklarınızı tüketen insanlara karşı objektif olmak önemli.Gün boyu balık burcunda ilerleyen Ay, Neptün ve Kiron arasında seyrediyor. Duygusal yükler açığa çıkaran enerjiler mevcut. Şevkat ve adaptasyonda aşırıya kaçabiliriz. Ay bir yandan da Yayda ilerleyen Jüpiter ile görünümde. Bugün yargılarımızda abartılı olabiliriz, işleri baştan savma yapabiliriz. Dün olduğu gibi olaylara fazla iyimser yaklaşmadan objektif davranmak önemli.\nGünün rengi: GümüşElement: HavaNitelik: ÖncüArketipler: Artist, yargıç, uzlaşmacı, adilUğurlu günü: CumaMadeni: BakırUygun taşı: Opal, pembe veya beyaz kuvars, elmas, safir, gökzümrütUygun meslekler: İç mimari, diplomatlık, elçilik, politika, halkla ilişkiler, danışmanlık, reklamcılık, ticari temsilcilik, hukuk müşavirliği, sanat, sanat eleştirmenliği, musuki, pazarlamacılıkYoğun bir çalışma ve hazırlık döneminin ardından, mevsim sonbahar… Belki de yılın en rehavetli, en yumuşak renkli, en düz denizli, en az rüzgarlı, sakin ve güzellikleri takdir eden zamanında sıra… Eşitliğin, adaletin ve dengenin zamanı, terazi zamanında… Huzuru bilen ve arzulayan bu insan, iç dengemizin iniş çıkışlarını ayarlamak için biçilmiş kaftandır. Çelişkili ve kararsız yapısıyla her iki tarafı bilmek ve ondan sonra karar vermek ister. Savaşı sevmez o, huzuru bozacak herşeye karşıdır ve cesareti yoktur. Sanatçı yapısıyla biraz uyuşuk ama hep tembeldir. Uzlaştırıcı ve yumuşatıcı etkisiyle tıpkı bir kelebek gibi güzel ortamlarda bulunmayı, sosyal olmayı, sanatı ve sanatsal alanları çok sever. Misafirperverdir ve eleştiriye karşı oldukça hassastır. Estetik kaygıları en fazla olan burçtur. Gerçekleri bilmek ister ama gerçeklere ulaştıran yol, hem doğruyu, hem de yanlışı içerir. Adalet ise, doğru ve yanlış arasındaki dengede yatar. Çevresinden kusursuzluk ve mükemmelik bekleyen bu insan zor beğenir ve istediklerini bulamadığında acı çeker. Hep karşı tarafı düşünen ve sen diyen yapısı hayır diyemeyecek kadar çok yalnızlıktan korkar. İşte bu korkudan dolayı, hep çevresini mutlu etmek için hareket edecektir. Güneş terazide, uyumun, huzurun ve kararsızlığın yeryüzüne tecelli etmiş halidir. Ay terazide, duygusal olarak denge arayışını gösterirken, merkür terazide, iletişimde estetiği ve idare etme mekanizmasını devreye sokar. Venüs terazide, sosyalliği, güzelliği ve uyumu ön plana çıkartır. Mars terazide ise, enerjiyi aşağı çeker. Harekete geçmekten, savaşmaktan çok, tartışmacı durumları ortaya çıkartır.  Jüpiter terazide başkalarını düşünme ve onlar adına bir şeyler yapma isteğini körüklerken, satürn terazi adaletin, dengenin ve zamanı iyi kullanmanın göstergesidir.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Bugünün tamamında Balık burcunda ilerleyen Ay, sağlığınızla ilgili konulara tekrardan vurgu yapabilir. Ay’ın Neptün ile kavuşumda olduğu bugün bağışıklık sistemi kaynaklı rahatsızlıklara açık olabilirsiniz.Ay’ın Neptün’le kavuşumundan sonra Jüpiter ile kontağa gitmesi, rahatsızlıklarınıza önem vermezseniz şiddetlenebileceğini gösteriyor. Bugün yorulduğunuz veya kendinizi iyi hissetmediğiniz an eski semptomlar nüks edebilir. Jüpiter her zaman konuyu büyütmeyi sever. Bu sebeple siz kendinize bakmadıkça bu durum alevlenebilir. Ofis yaşantınızda da yoğun bir tempoyla güne devam edebilirsiniz. Altınızda çalışan ekiple aranızdaki diyaloglarda aşırı tepki vermeye müsait olduğunuz bir gündesiniz. Söyledikleriniz çalışma arkadaşlarınızı kırabilir. Zaman zaman duygusallaştığınızı hissedebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızı da bugün dikkat etmenizde fayda var. Ay’ın Satürn ve Neptün açısını çalıştırdığı bugün ihtiyacınız olduğunda ailenizin size maddi, manevi destek olabilir.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çalışma hayatınızla ilgili sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Yetiştiremediğiniz işler için başkalarından destek alabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerle karşılaştığınız olaylara karşı kontrolünüzü kaybetmemelisiniz. Tükenme söz konusu.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın