Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, partnerinizin ilgi ve sevgisiyle sizi sarmalaması ve onun için ne kadar değerli olduğunuzu hissettirmesi lazımdır. Ancak o zaman kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Günlük enerjiler bazılarınızın aşk konusunda değişkenlikler göstermesine, geriye çekilmesine neden olabilir. Bunun nedeni, partnerinizin tepkisini görebilmek içindir.Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz-iş hayatımız, ailevi konularda hassasız. Fakat güçsüz değiliz. Jüpiter sizleri destekliyor. Kendinize güveniniz. Geçmişe değil bugüne bakınız. Siz isterseniz her konuda başarılı olursunuz.Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, sürekli bir şeyleri kafanıza takmanıza, her meseleyi içinden çıkılmayacak bir problem gibi görmenize, kendinize yüklenmenize, hayata olumsuz yaklaşmanıza neden olur. Bunların sebebi biraz dış etkenler, çoğu da sizin kendi içinizdeki çelişkilerdir. Oysaki her şeyi şöyle sakin, aklınız başında ve gerçekçi şekilde bakabilseniz, çözüm yollarını kolaylıkla fark edersiniz. Yenilmiş değilsiniz. Aksine, altından kalkabilecek gücünüz olduğu halde, kendinize yüklenip, enerjinizi tüketmektesiniz. Bunu yapmayınız.Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar
İş hayatınızla ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları ilerletmek için üstlerinizden yardım alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek sizin için iyi olabilir. Frakında olmadığınız konularda verdiğiniz mücadele sizi zorlayabilir. İşlerinizle ilgili sözleşmeleriniz sorumluluklarınızı arttırabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Gücünüzün farkındasınız ve duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Kimseye güvenmiyor ve özel kazançlarınızı kendiniz takip etmekten hoşlanıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın