Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Para kazançlarınızı artıracağınız gibi, işlerinizin karşılığını etkili bir şekilde alabilirsiniz. Diğer yandan özel hayatınızda kendinizi mutsuz ve yorgun hissetmeniz mümkün. Sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilir, ilişkinizde sıkıntılar varsa tansiyonlu durumların ortaya çıktığını görebilirsiniz.Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn\’le olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Üstesinden gelemediğiniz konularda zekice hareket ederek uygun çıkış yolları bulabilmenin simgesidir. Özgür olmak, kimsenin etkisinde kalmamaya çalışırsınız.Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, ilişki problemlerini yüzeye çıkartır. Yakın veya uzak bir geçmişte yaşanmış, üstü kapatılan, bastırılan ne varsa önünüze gelir. Sağlam olmayan, öylesine bir arada olan çiftlerin kopmasına neden olur. Ailevi meseleler, güvensizlik, sadakat gibi sorunlar tatsız saatler yaşanmasına sebep olur. Benim tavsiyem bu saatlerde elden geldiğince olgunlukla hareket etmektir. Kökü sağlam olmayan beraberliklerde sorunlara yapıcı şekilde yaklaşmak, yangına körükle gitmemek gerekir.Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, sizi kucaklayıcıdır. Durumunuzu farklı açılardan ele almanızı sağlar. Özel biri olduğunuzu düşünerek, kendinize özen göstermenizde rehberlik eder.Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, yorgunluğa birebir iyi gelecek, canlanmanızı sağlayıcı tedavilerin işaretçisidir. Günlük koşturmaca içinde gerilen, zayıf düşen bedenimizi dinlendirmeliyiz. Ayaklarımızı üşütmemeli, besinlerimize dikkat etmeli, iyi bir uyku çekmek için ılık bir duş almalı, rahatlatıcı müzikler dinlemeli, detoks gibi yöntemlere yer vermeliyiz. Bu bize oldukça iyi gelir ve toparlanırız. İş hayatından finansal konulara kadar şu sıralarda yaşanan zorlukları ancak kendimize özen göstererek aşabiliriz. Özellikle suyla temas etmek sakinleştiricidir.Not: Haftanın önemli astrolojik gelişmeleri alttaki linkimizdedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinSevgi dolu paylaşımlar dileğimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Eğlenmeye hevesli olduğunuz pozitif bir ruh hali içindesiniz. Gününüz çeşitli sürprizler ve organizasyon planları ile renklenebilir. Aşk hayatınızda da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnsanların sizi fark edebileceği, tanımadığınız insanlara bile sözünüzü rahatça dinlettirebileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı kullanmaktan çekinmeyin.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Bugün sevgi ve ilişkilerden yana çok güzel enerjiler mevcut. Bunu pozitif bir şekilde hayatınıza dahil edebilir sevdiğinizle beraber hoşlandığınız yerlere gidebilirsiniz. Hatta daha önce hiç konuşmadığınız ciddi kararları bile bugün alabilme yolunda adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda bazı kadersel karşılaşmalar ile yolunuz kesişebilir ve bazı sürpriz durumlar dahi yaşayabilirsiniz. Kısacası bugün şans sizden yana olacaktır. Ancak bunu değerlendirmek tabii ki sizin elinizdedir.

Bir cevap yazın