Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-03-2019)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Güne başladığınızda Ay’ın İkizler burcundaki ilerlemesi devam ediyor. Sert etkiler aldığımız bir gün içerisindeyiz. Ay-Neptün ve Güneş-Jüpiter arasındaki zorlu açılar sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir günde olduğunuzu gösteriyor. Küçük sandığınız sorun bugün şiddetlenmeye başlayabilir. Ofis ortamında da gergin durumlar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanınıza da dikkat edin.Ay’ın sonrasında Jüpiter ile yaptığı karşıtlık akademik konularınızda, yurt dışı işlerinizde yaşayabileceğiniz sorunların büyümesinde rol oynayabilir. Sakin olmanızda fayda var. Seyahat ediyorsanız dikkatli olmalısınız. Ay-Merkür kontağı da kendinizi ifade ederken sert bir tutum takınabileceğinizi gösteriyor. Ay 15:30’da yarına kadar boşluğa giriyor.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ruhsal olarak yenilenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Etrafınızda olup biteni anlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmak için yakınınızdaki insanlarla sık sık bir araya gelmek isteyeceğiniz zamanlar var. Hareketli bir gündesiniz. Akşam saatlerinde sıkışmalar yaşanabilir. Duygusal yönden daha tepkisel davranabilirsiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Yakın çevre ve kardeşler ile ilgili iletişimleriniz gündemde olabilir. Yakın çevrenizin hayatına dair güzel ve sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir.

Bir cevap yazın