Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ailevi ilişkilerinizde yaratıcı, fedakar, anlayışlı etkilerle yolunuza devam edebilir, önemli işlerinizde harekete geçebilirsiniz. Çevrenize kazanımlarınız ve hayata bakış açınızla ilgili önemli bilgileri aktaracağınız bir dönem olabilir.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişi, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Özellikle partnerinizle aranızdaki sorunları bu bakış açısıyla ele almamız yerinde olacaktır.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, maddi yönde olanakların, bir desteğin, bir önemli adımın ve oluşumun işaretçisidir. Faydalı bir değişimdir. Size başarı ve içsel anlamda güç kazandırır. Aile olmak, yuva kurmak, geleceğinizi garanti etmek fırsatıdır. Kazandırıcı yatırımın göstergesi olduğu gibi, maddi açıdan sizi güçlendiricidir. Bir işin kurulmasında, ailenizin büyümesinde, bir iş ortaklığında, bir miras-hukukla ilgili konularda destekleyicidir. Bir teklif alabilirsiniz. Size ait bir mal ve mülkle ilgili bir karar verebilirsiniz. Bu finansal yönden gayet olumludur.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşum etkisinde, bizi rahatsız eden meseleleri artık görmezden gelmemiz pek mümkün olmaz. Tabii ki ben ortak bir nokta oluşturmak adına ılımlı konuşulmasından yana olduğumu söylemek isterim.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, hem ev içinde hem sağlığınız hem de çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde durmanızı sağlıyor. Üzerinizde bir baskı, bazen yön belirlemede zorluk yaşıyorsunuz. Kimse bilmiyor veya fark etmiyor belki ama sizin tüm isteğiniz huzur bulmak. İnandığınız yolda sağlam yürümek. Yorgunsunuz ancak umutsuz değilsiniz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, başkalarının sürekli kendi isteklerini size dayatması canınızı sıkar. Oysaki siz yaşamak, canlanmak, huzur bulmaktan yanasınız. Bu saatlerde sabırlı olmakta zorlanırsınız.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün aşkta ve beraberliklerde daha samimi davranmak gerekebilir. İlişkilere önem verebilirsiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

İlişkiler konusunda hassas bir gün. Karşıt burcunuzdaki Geri Merkür ; sizi öfkeli ve anlaşılmaz yapabilir. İlişkilerinize yansıtmamalısınız. Haklı olduğunuz konularda, haksız duruma düşme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Finansal anlamda ailenizden alacağınız desteklerle ortaklı bir projede önemli kazanımlar sağlayabilir yine aileniz veya eşinizin ortak gelirlerinden geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz. Henüz önünüzü net görmeden herhangi bir yatırım yapmak için uygun zamanlar değildir. Biraz daha şartların olgunlaşmasını bekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın