Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü, doğru tercihlerde bulunarak ilişki meselelerini çözüme kavuşturmada size rehberlik edicidir. Sizi kısıtlayan, yorucu, rahatsız edici beraberlik yerine, aynı yolda ilerleyeceğiniz biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu görünüm, evlilikteki sorunları net ve açık bir şekilde görerek, bundan sonrası adına sağlıklı ilerlemenizde size ışık olur. Problemlerin üstünü örtmek yerine, onlarla yüzleşerek özgürleşmenizde yardımcıdır. Bu görünüm bir evlilik kararını işaret edebilir veya uzun zamandır sorunlu olan bir ilişkinin bitişi anlamına gelebilir. Bireyselliği, özgürlüğü işaret ettiği için, Teraziler için hem sosyal yaşamda hem ikili ilişkide yeni bir dönem başlıyor diyebiliriz. Grup ilişkileri, projeler, yeni girişimler bu görünüm sayesinde uygulamaya konur.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü sizi canlandırıcı ve istediğiniz gibi özgürce hareket etmenizi sağlayıcıdır. Birkaç gündür süren sıkıntılarınız bu görünüm sayesinde biter. Moraliniz güçlenir. Yenilikler hoşunuza gider. Sizi mutlu edecek güzel şeyler olur. Çevrenizde bulunanlar sizi destekler. Ilımlı, pozitif şekilde konuşursunuz. Hobilerinize zaman ayırırsınız. Dostlarınızla, sevdiklerinizle vakit geçirirsiniz. Her şeyden zevk alırsınız.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, yolculukların, bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, aktif hareket etmenin, başarıya susamışlığın göstergesi. Sizi şu anda hangi konuda olursa olsun bilginizi, deneyimlerinizi mutlaka ifade etmelisiniz. Bu sizi gereksiz telaşlardan, endişelerden, sağlık açısından zorlayan durumlardan kurtulmanızda destekleyicidir.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, hayatın güzellikleri, aşk, çocuk, paylaşımlar, özgürlük, bilgilenmek gibi geniş bir alanda sizleri rahatlatan bir enerjidir. Fikirlerinizi başkalarına zekice ifade edebilir, dünya görüşünüze göre bir duruş sergileyebilirsiniz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
İşlerinizde bugün daha yaratıcı olabilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Risk almanız gereken konularda aldanıcı koşullar gündeme gelebilir. Çocuklarınızla ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlama fırsatınız olacak. İşlerinizde başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Adaletli ve savunmacı yönünüz ortaya çıkıyor. Bugün aşk konusunda önemli düşünceler içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişinin davranış biçimi, olumlu motive ediyor. Ortaklıklar konusunda, yaratıcılığınızdan faydalanabilirler.

Bir Cevap Yazın