Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (16-05-2019)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Gün boyunca Ay sizlerin burcunda hareket etmeye devam ediyor. Ay’ın Jüpiter ile kurduğu uyumlu kontak sayesinde sabah saatlerinde şansınız açık olacaktır. Saatler 12:37’yi gösterdiğinde boşluğa giren Ay, yarına kadar bu şekilde kalacak.Bugün Mars Yengeç burcuna geçiyor. 2 Temmuz’a kadar enerjinizin çoğunu kariyer hayatınıza harcayabilirsiniz. Bazen işlerinizi halletmek için savaşmanız, üstüne gitmeniz gereken konular olabilir. Ama yılmadıkça azminizin karşılığını göreceksinizdir. Çalışmıyorsanız artık geleceğe dair hedefleriniz için harekete geçme kararı alabilirsiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sağlığınızı kontrol ettirmek doğru bir karar olabilir. Kişisel hassasiyetinizin olduğu olaylar ön plana çıkabilir. İmaj değişikliği için uygun bir gün olmayabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde eksik olan kısımları toparlamak için uygun zamandasınız. İkili ilişkilerinizde çatışmalar olabilir.

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Bugün hem duygusal olarak rahat hissedeceğiniz ve kendinizi doğru ifade edebileceğiniz bir gün. Hakkınızı arama ve bazı haksızlıklara karşı doğru bir duruş sergileme adına güçlü ve yerinde kararlar alabilirsiniz.

Bir cevap yazın