Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (16-07-2017)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (16-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, Saat 09:38 Ay-Merkür görünümü, akıllıca düşünmemiz gerektiğini gösteriyor. Birileri bizi onaylamasa da, huzurumuz kaçmaması için sakin düşünmeye çalışalım.Saat 11:06 Ay-Pluto görünümü, anlaşmazlıkları körükleyicidir. Birbirinize karşı güç ve baskı uygulamaya kalkışabilir, bu yönde kararlı olabilirsiniz. Bir daha düşününüz.Saat 18:50 Ay-Satürn görünümü, başkalarıyla anlaşmakta ve özellikle partnerimizle ortaklaşa hareket etmekte zorlanmanın işaretçisidir. Kimseye uymak istemeyiz. Amacımız özgür olmak ve üstümüzdeki baskılardan kurtulmaktır. Durumumuzu her anlamda gözden geçirmek yönünde bu görünüm bir hayli etkilidir. Kendimizce tespitlerde bulunabiliriz.Saat 22:26 itibariyle Koç burcunda oluşacak sondördün, mesleki, toplumsal konular, ailevi meseleler üzerinde bir hayli hassas düşünmenize neden olabilir. Dış dünyada koruyucu ve kollayıcı olduğunuz için, fazlasıyla sorumluluk alabilirsiniz. Diğer yandan evliliğiniz, ilişkiniz ve iş ortaklarınız bencil davranabilir veya siz bu konularda gerilim altında olabilirsiniz. Bir yandan konumumu koruyayım derken, diğer yandan ilişki meselelerinde aktif olma hali, sizi bir hayli yorabilir. Yapılması gereken öncelikle akıllı bir şekilde beraberliğinizi gözden geçirmek ve ardından mesleki konularda hassasiyetin sınırlarını iyi çizmektir. İki alanda birden savaşan kişi nasıl huzur bulsun ki? Lütfen sakin olunuz.Mutlu Pazarlar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinize, ailevi işlere daha yakından bakmalı ve ortak bir zemin aramalısınız. Duygusal alanda paylaşacak çok şey var.

Vatan Gazetesi Burçlar
Zihinsel aktiviteniz çok yüksek. Girişken yapınızı ön plana çıkaracak seyahatler söz konusu olabilir. İdealleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Özellikle hiçbir konuda ödün vermemeniz gereken bir gündesiniz.

Bir Cevap Yazın