Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (20-04-2017)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (20-04-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler, 20 Nisan-20 Mayıs tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Merkür ise geriliyor. İlişki, para, eş veya iş ortağınızla alakalı konularda sağlamlığı önemseyeceğiz. Maddi güvencenin bilhassa dikkate alındığı zamandır. Huzurlu bir ilişki, güvenilir insanlarla beraber olmak, kendimizi garanti altına almak isteriz. Kimlerle nasıl bir ilişkimiz var, aramızdaki bağ güçlü mü? Diye bir bakarız. Miras, hisseli para, mal, mülk paylaşımları veya eşimizin, ortağımızın finansal durumuyla ilgili konularla yakından ilgileniriz. Kredi kartıyla alışveriş, yasal konular, borçlarımızın takibi, hisse senedi, tahvil, borsa, yatırım konularında risk faktörünü göz ardı etmeden finansal işlerimizde dikkatli olacağız.20 Nisan (Saat 20:37)-3 Mayıs (Saat 19:33) Merkür-Koç burcuna geriliyor. İlişkilere ait her türlü konuda veya evliyseniz eşinizle aranızdaki gerginliklere karşı akılcı düşününüz. Meselelere tekrar bakınız. Yeni bir ilişkinin kökleşmesi zor olabilir. Partnerinizle aranızdaki görüş farklılıkları nedeniyle gerginlikler yaşanabilir. Bu süreçte ani evlilik kararı vermek, boşanmak üzere yasal dava açmak daha sonra pişmanlık yaratıcı olabilir. İletişimsel olarak kırıcı ve kaba konuşmalar beraberliğinizde restleşmelere sebebiyet verebilir.Güzel bir gün dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bazı işlerinize hız kazandırmak için yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kolay risk alabilirsiniz. Çocuklarınız ile zaman geçirebilirsiniz. Finansal konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Karşı tarafın denge konusunda yapacağı hataları, kısa sürede bertaraf etmeniz mümkün. Bugün ihtimallerden yola çıkarak, asıl ulaşmak istediğiniz sonuca hızlıca geleceksiniz. Ortaklıklar konusunda zorlanmanız işe yarayacak.

Bir Cevap Yazın