Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu görünüm etkisi altında kişi geleceğini en doğru anlamda çizebilmek için akıllı düşünür ve gözden geçirmeden rahat etmez.Saat 09:05 Ay-Venüs görünüm etkisi altında, ailevi konularda kendimizi baskı altında hissederiz. Aslında nazik davranmaya, dengeli hareket etmeye çalışırız ve bize de bu şekilde yanaşılmasını isteriz. Fakat bazı kişiler üzerimize gelirse dayanmamız zor olabilir.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, kazancınız, aileniz, evinizi ilgilendiren hususlarda güçlü ve hırslı olmanızı sağlıyor.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, parasal imkanlarınızı daha iyi hale getirmek çabanızı ve bu konuda başarılı olmanızı sağlayan bir şanstır. Maddi-manevi anlamda kendinize en uygun olanı bilirsiniz ve bunun elde etmek için var gücünüzle mücadele edersiniz. Bu görünüm insanları etkileme ve ikna edebilme şansı verir. Paranızı nerede ne şekilde değerlendireceğinizi bilirseniz bu şansı iyi kullanmış olursunuz. Tam tersine aşırı harcama veya dikkat etmeme halinde birilerine ihtiyacınız olabilir.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Evde teknik sıkıntılar çıkabilir. Güvenlik konularıyla uğraşabilirsiniz. Toprak veya emlak işlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle program yapmak size iyi gelebilir. Kendi içinize dönebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Masraflarınızdaki artışların nedeni biraz da kendi hatanız. Bugün alış veriş yaparken, bütçenizi aşabilirsiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa sivri bir dil kullanarak söylemeniz, istenmeyen tatsız olaylara neden olabiliyor.

Bir Cevap Yazın