Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2018)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (31-05-2018)

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Yakın çevrenizle, ortaklaşa yapılan her iş sizi bir üst basamağa taşıyacak, o yüzden tek başınıza hareket etmek yerine sevdiklerinizden destek ve yardım almalısınız. Hayatın birçok alanına yayılmış görünüyorsunuz.Bugün öğle saatlerine kadar Ay Yay Burcunda olacak. Öğle saatlerine kadar Ay boşlukta olacağından önemli işlerimizi ele almak yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine eğilmeye çalışalım. Öğleden sonra daha düzenli, daha oturaklı işler üzerine eğilebilir, iş görüşmelerimizde kendimizi etkili bir biçimde ortaya koyabiliriz.

Günlük Terazi burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Teraziler saat 00:21 Merkür-Chiron görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Beraberlikte bireyliğimizi kabul ettirebilecek ve ilişkide aradıklarımızı tespit edeceğiz. Kendimizi daha güçlü ifade edeceğiz. Yanlış giden her şeye dur diyebileceğiz. Artık, bizi üzen insanlara sabır göstermekten yana değiliz. İlişki bir bütündür, ortaklaşa düşünebilmek ve hayatı kotarabilmektir diyeceğiz.Saat 12:26 itibariyle etkili Ay-Oğlak geçişinde, sorumluluklarımızın hatırlatılması canımızı sıkabilir. Elimizi kolumuzu bağlayan, kafamızı kurcalayan her ne varsa ondan uzak durmak isteriz. Bilirsiniz, moral duygusu kadar kıymetli hiçbir şey yoktur. Ancak hayat gerek iş hayatı gerek ilişki gerekse ailevi konularda bizi baskı altına alıyor. Biz de alıştığınız düzeni koruma ve sağlamlaştırmak için çabalıyoruz. İşte Ay-Oğlak geçişlerinin kendi içindeki bu ciddiyeti, bir Terazi için pek kolay değildir.Saat 14:02 Ay-Uranüs görünümü, ailevi konularda verilen yeni kararların işaretçisidir. Çıkarlarınızı öne alarak düşünürsünüz.Saat 16:15 Ay-Chiron görünümü, ailevi ve ilişkinizle ilgili konularda kendinizi mutlu ve güçlü hissetme arzunuzu işaret ediyor. Bu iki alanda artık problem istemiyorsunuz. İyileşmek, acılarınızı geride bırakmak ve geçmişi unutmaktan yanasınız.Not: Haziran ayı yorumlarınız alttaki linktedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/2018-haziran-ayi-aylik-burc-yorumlari-1219199-mykadinGün, tüm güzellikleriyle sizleri kucaklasın. Gönülden sevgilerimle,

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Takibini yaptığınız işleri tamamlamak için uygun bir gün. Sosyal alanda toplumun yararına olacak projelerde yer almak isteyebilirsiniz. Bu konuda araştırmalar yapıp size en uygun konumu seçmek istemeniz olasıdır. Sosyal yardım konusunda eşinizden veya sevgilinizden destek alabilirsiniz. Çevrenize karşı olan duyarlılığınızın arttığını hissedeceksiniz.

Günlük Terazi burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Terazi burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın