Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Terazi burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Teraziler saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yolculukların, görüşmelerin, iş veya özel anlamda her türlü olumlu gelişmenin işaretçisidir. Hem özel hayatınızla ilgili hem de işlerinizi halletmede önümüzdeki iki günlük süreçte olumlu enerjiye sahipsiniz. Bir girişimde bulunmak, bir işi yürürlüğe koymak, bir çevre değişikliği, kısa bir gezi, toplantı veya dostlarla bir arada olmak için bu enerjiden yararlanabilirsiniz. Teşvik edici, motivasyonu yükseltici ve akıllı şekilde planlama yapmak için de idealdir.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, farklı yollar arayışınızı işaret eder. İrtibatlarda bulunarak, haberleşerek bir şeyler yapmaya çalışırsınız.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlığı, farklı fikirleri, düşünceleri olan kişilerle paylaşımlarda hızlı ve aktif olduğunuzu gösteriyor. Ancak iş, dinlemeye gelince çabucak sıkılabilir, hatta gergin tepkilerde bulunabilirsiniz.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Olumlu ve kendinizi şanslı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınızı eğlenceli bir şekilde paylaşmak zor olmayacak. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Başlattığınız bir işi bitirme konusunda son derece becerikli ve hızlı hareket edeceksiniz. Organizasyon yeteneğinizin güçlü olmasından dolayı, ortak iş konularında öne geçmeniz mümkün. Fakat sakin bir tavır sergileyin.

Bir Cevap Yazın