TERAZİ BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

TERAZİ BURCU İÇİN ARALIK AYI ASTRO ANALİZİ

Mantıklı, sosyal, zevkli, diplomatik, yumuşak başlı, güçlü adalet duygusu olan Terazi’ler

İletişim konularının yoğunluğu, kısa yolculuklar, yakınlarınızla olan görüşmeler açısından yoğun bir ay sizi bekliyor. Merak duygunuz, dinlemeyi, bilgiler toplamayı ve öğrenerek öğretmeyi daha fazla önemser hale geleceksiniz. Her zaman mantığının sesini dinleyen siz teraziler bu ay boyunca daha ateşli enerjik ve iyimser duygularla hareket edeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla yakın temasınız, komşularınız ve kardeşleriniz odak noktanızı oluşturacaklar. Onların sorunlarına daha farklı gözlerle bakarak çözüm bulmaya çalışacaksınız. Fazlasıyla kısa yolculuklar yapacak, yeni insanlarla tanışacaksınız. Haberleşme konularında yoğun bir ay sizi bekliyor. İletişim her zamankine oranla günlük rutininizde yer alacak.

Venüs enerjisi yolculuklara olan eğiliminizi artıracaktır. Sevdiğiniz insanı görmek amaçlı yada sevdiğiniz kişilerle yolculuklar yapmak size keyif katacaktır. Kardeşlerinizle ilişkileriniz güçlenecek onlardan destek göreceksiniz. Yeni tanışacağınız kişiyi görmek amaçlı kısa bir yolculuğa çıkabilir ve mutlu olabilirsiniz. Fikirlerinizi iyimser sevgi dolu izah edebilir karşınızdaki insanlara karşı iyimser yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

Mars gezegenin etkisi sayesinde aniden çıkacağınız yolculuklara yatkınlığınız artacaktır. Bu yolculuklar kimi zamanlarda uzun soluklu olabilecektir. Kimileriniz bu dönemde ilkkez araba kullanmanın tadına varabilirler. Bilgi amaçlı yabancı kültürleri araştırabilir, yabancı dil öğrenmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Size tavsiyem her zamanki gibi arabulucu kimliğinizi aktif enerjilerinizle bütünleştirerek olumlu girişimlerde bulunmanızdır. Mantıklı yanınızı asla devre dışı bırakmadan ve ayrıntıları gözden kaçırmadan bu ayın keyfini çıkarın.

Sevgili Terazi, siz öncü hava burcusunuz. Güç kaynağınız olan sosyalliğinizle güçlü ilişkiler kurabilirsiniz.
Rastgele!

Sizin İçin olumlu günler:
2-3-10-11-15-16-20-21-25-26-29-30-31

Sizin İçin olumlu günler:
1-6-7-12-13-14-27-28

Bir cevap yazın