TERAZİ BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ

TERAZİ BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ 
Mantıklı, sosyal, zevkli, diplomatik, yumuşak başlı, güçlü adalet duygusu olan Terazi’ler

23 Eylül tarihine kadar kendi kimliğinizi, kendi özünüzü bulmakta ve ifade etmekte zorluk çekebileceğiniz bir süreç geçireceksiniz. Bu konumda egonuz ve kendinizi dış dünyada gösterme isteğinizin azaldığını düşünebilirsiniz. Genelde kişi platonik aşklara, aslında gerçekte var olmayan dış dünyada deneyimlenmeyen ilişkilere yönelebilir. Gözlerden uzak gizli ve yasak olan herşeye karşı büyük biri istek içinde olduğunuzu düşünürsünüz.

Venüs gezegeninin de 6 Eylülden itibaren bilinçaltınızdaki herşeyle alakalı yaşam alanınızdan geçiyor olması nedeniyle ikili ilişkiniz varsa bu süreçte daha fazla gizlilik içinde yürümesini istersiniz. Kimi teraziler ise bu süreçte bir ilişkide gerçeklerini görememe nedeniyle ve kendi özlemlerine göre o ilişkiyi algılamaları nedeniyle hayalkırıklığına uğrayabilirler.23 Eylül tarihinden itibaren de yükselen burcunuzda seyredecek güneş, sizin dış dünyaya yönelmenizi sağlayacaktır.

Mars gezegeninin 8 Eylül tarihinden itibaren yükselen burcunuzdaki seyri ise, sırasıyla güneşiniz, venüsünüz ve marsınız kanalıyla dış dünyadan izole olduğunuz Agustos ayı boyunca yaşadığınız temizlenme arınma sürecinden sonra ortaya çıkan yeni kimliğinizi dış dünyada gösterme süreciniz olarak geçecektir. Mars terazi sürecinde kişi harekete geçmek ve karar almak güçleşebilir. Bu nedenle karşınızdaki insanlar sizi pasif görebilirler. Tamamen durumlara göre hareket edebilirsiniz, kendinizi tam olarak ortaya koymadan, gerçek isteklerinizi ifade etmeden ve yüzleşmeden savaşma tarzı davranışlar sergileyebilirsiniz.

Sevgili Terazi, siz öncü hava burcusunuz. Güç kaynağınız olan sosyalliğinizle güçlü ilişkiler kurabilirsiniz.
 

Bir cevap yazın