TERAZİ BURCU İÇİN KASIM AYI ASTRO ANALİZİ

Mantıklı, sosyal, zevkli, diplomatik, yumuşak başlı, güçlü adalet duygusu olan Terazi’ler

Bu ayın 22 sine kadar enerjinizi maddi konularda yeteneklerinizi sergileme eğiliminde olarak geçireceksiniz. Doğuştan olan yetenekleriniz için girişimlerde bulunabilir ve bu yolla para kazanabilirsiniz. Siz huzurunuzu bozabilecek herşeyden kaçınan bir burcun mensubu olarak kişisel fikirlerinizde ya hep ya hiç tavrını bu sürecte gösterebilir, her zamankinden daha farklı olarak canlı ve atak davranışlar gösterebilirsiniz.

Lükse ve güzelliklere olan tutkunuz nedeniyle para harcama konusunda her zaman rahat olan siz teraziler bu ay oluşacak etkiler nedeniyle tasarruf konusunda saplantılar yaşayabilirsiniz. İsteklerinizin sizi zor durumda bırakmaması için elinizdekilere bile güvenmemek gerektiğini düşünebilirsiniz. Evliliğiniz yada ciddi ilişkinizle alakalı bazı meselelerde parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Paranız konusunda aşırı sahiplenici ve kuruntulu davranışlar gösterebilir, ihtiyaclarınızı bile erteleme yoluna gidebilirsiniz. Bu etkiler 17 Kasım tarihinden sonra yerini harcama eğilimine bırakacaktır.

Rahatına düşkün siz teraziler bu ay her zamankinden daha farklı olarak atak ve cesur davranışlar göstereceksiniz. Aktif olma isteği ile finansal konularda adımlar atabilir, ileriye dönük güvenliğiniz için yeteneklerinizi sergileme isteği içinde olabilirsiniz. Para kazanma konusunda saplantılı tavırlar içinde sabit bir bakış açısıyla olaylara müdahale edebilirsiniz. Güçlü olan bu hırsınızdan yararlanarak bu dönemi en aktif şekilde değerlendirmenizi öneriyorum.
Sevgili Terazi, siz öncü hava burcusunuz. Güç kaynağınız olan sosyalliğinizle güçlü ilişkiler kurabilirsiniz.
Rastgele!
Sizin İçin olumlu günler:
2-3-10-11-15-16-20-21-25-26-29-30-31

Sizin İçin olumlu günler:
1-6-7-12-13-14-27-28

Bir cevap yazın