TERAZİ BURCU İÇİN TEMMUZ AYI ANALİZİ

Diplomatik, sosyal, adil, nazik, barışçı Teraziler,

23 Temmuz tarihine kadar çevrenin gözü önünde olmak için güçlü bir istek duyacak, mesleğinizle ilgili temaslarda bulunacaksınız Tanınmak ve otorite sahibi olmak isteyeceksiniz. Liderlik gücünüzü ve sorumluluk duygunuzu herşeyden çok önemseyeceksiniz. Dikkat çekeceğinizin tam bilincinde olarak daima saygın ve onurlu bir insan olarak davranmanızda fayda var.

4 Temmuz tarihindeki Merkürün geri hareketini daha önceden plandığınız girişimleriniz için adım atma zamanı olduğunu hatırlatayım.

Venüs gezegeninin uzun yolculuklar evinizdeki transiti 18 Temmuz tarihine kadar bu konuyla ilgili şanslı bir süreç geçireceğinizin göstergesi. Sevgi konusuna fazlasıyla önem verecek, yaşama iyimser gözlerle bakacak, insanlar üzerinde olumlu duygular uyandıracaksınız. Yabancılarla temasınız yükselecek

Mars gezegeni 22 Temmuz tarihine kadar arkadaşlık ve sosyal açıdan size destek vereceğinden dostlarızla biraraya gelebilir birlikte ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Onlardan destek görebilirsiniz. Duygusal olmaktan ziyade arkadaşça kurulan ve fikir alışverişinde bulunacağınız insanlarla tanışmak açısından da olumlu bir dönem olarak gözüküyor.

Bir cevap yazın