Yay burcu Günlük Burç Yorumu (05-09-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (05-09-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Birkaç gün boyunca tamamlamanız gereken günlük rutin işleriniz ve koşturmacalarınız devreye girebilir. Maddi konularda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Biraz kendi hayatınıza ve yapacaklarınıza odaklanın.Bugün ve yarın Ay, Boğa burcunda dolaşıyor. Boğaz ve tiroid bezlerimiz uyarılıyor. Bu yüzden sağlığımızda üşütme, nezle, öksürük, larenjit, salgı bezi şişmesi, boyun tutulması ve incinmeleri yaşayabiliriz. Tuz almanızda bir sakınca varsa bu günlere dikkat edin. Genel anlamda doğayla iç içe olmayı tercih edebiliriz. Ailemizle ve ikili ilişkilerimizde keyifli ortamlarda bulunmak, hayatın tadını çıkarmak, hobilerle ilgilenmek, bütçe planlamaları yapmak için harekete geçebiliriz.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar, Saat 12:31 Ay-Güneş görünümü, borçlanma konularında mutlaka akıllı düşünülmesi gerektiğini gösteriyor. Geleceğimizi risk altına alacak kararlardan kaçınalım. Güvenilir olmayan ne varsa, ondan uzak durmakta yarar var. Düşünelim, tartalım öyle hareket edelim.Saat 16:27 Ay-Neptün görünümü, aile içinde huzur ve güvenin önemi büyük. Birbirinizi incitmemeye özen gösteriniz. Kontrol edemediğiniz durumları kendinize dert etmek yerine, yapabilecekleriniz üzerinde düşününüz.Saat 20:55 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz, ailemiz ve ihtiyaçlarımızı dikkatli şekilde analiz edelim. Paramızı tutumlu şekilde kullanalım. Kredi kartı harcamaları, kredi çekimi, yatırımlarda gerçekçi olalım. Bizi üzen insanlarla aramızda belli bir mesafe koyabiliriz. Ancak derdimize koşanları, yardımcı olanları asla unutmayız.Saat 22:41 Ay-Pluto karşıtlığı, mali ödemeler, yatırım, harcama gibi konuların ciddiyetle ele alınması, gerginlikle, hassasiyetle karar verilmemesinin önemini vurguluyor.Her şey emrinize amade olsun. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğimle,iremSUMynet Astroloji Danışmanıİnstagram: astrolog_iremsuFacebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/Twitter : @astrologiremsu

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma alanınızda hizmet verdiğiniz kişiler veya kurumlarla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda gözden kaçan detaylar gündeminize gelebilir. Bu durum sizde gerginlik yaratabilir. Aile hayatınızla ilgili konulara özen göstereceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizle birlikte keyifli anlar paylaşmak için organizasyon yapabilirsiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız. Partnerinizle işbirliği içinde olmanız kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın