Yay burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (06-06-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşmalar, ailenizin sizi yanlış yönlendirmesiyle sorun olarak karşınıza çıkabilir. Yine parasal konularda ilişkilerinizde bazı dengesizlikler, krizler ve sorunlar ortaya çıkabilir. Büyük parasal işlerden uzak durmaya çalışın.Bugün gökyüzünde oluşan Merkür- Meptün olumsuz açısıyla, düşüncelerimiz karmaşık, bulanık ve biraz da yanıltıcı olabilir. Bize söylenenler, karşımıza gelenler yanıltıcı etkilerle dolu olacağından anlaşmalarımızı başka birgün yapmak önemli olacak. Yapmak zorunda kalırsak da şartları iki kez ve gerçekçi bir biçimde kontrol etmeliyiz yoksa hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine ilişkilerimize gereken özeni göstermeli, kıskançlık, baskı ve manüpülasyondan uzak durmalıyız.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 05:02 Güneş-Merkür kavuşumu, ilişkisi yeni başlayanlar için fikirlerin paylaşımı anlamı taşıyor. İlişkisi uzun zamandır devam edenler evlilik kararı verebilir. İlişkisinde problem olanlar, birbirlerini dinlemeyi, neden bu durumdalar, üzerinde düşünmeliler. Hiçbir konuda acele etmeyip, uzun vadeli düşünün. Yolculuklar şu aralar etkili olabilir. Bunlar yurt dışıyla alakalı, yeni bir tanışma, iş anlamındaki girişimler veyahut yeni hedefler belirleme yönünde etkilidir.Saat 05:25 Venüs-Pluto karşıtlığı, ilişkide ortaklaşa hareket etme ihtiyacımızı yükseltir. Ancak dayatmalarda bulunularak, şunu yaparsan seni seviyorum bunu yapmazsan sevmiyorum şeklindeki bir tavır yanlış olur. Eğer gerçekten istiyorsak zaten birlik ve beraberlikten yana olacağımız açık. Fakat bu ilişkide eğer bir şeyler içimizde kopmuşsa, telafisi mümkün değilse sırf alışkanlık diye devam etmenin de yanlış olacağının farkındayız. Bugün kafamız kimi zaman karışabilir. Hatta bencil davranabiliriz de. İşte böyle anlarda konuşmak istemeyebilir, içimizdekileri paylaşmaktan kaçınabiliriz. Çünkü kendimizi korumamız gerektiğini düşünebiliriz. Kimse de kusurumuza bakmasın diye düşünebiliriz.Saat 17:07 Merkür-Neptün görünümü, gerek iç dünyanızda gerekse ilişkinizle ilgili konularda hayatı çok fazla zorlamanın, kendinizi yormanın gereksiz olduğunu gösteriyor. Aklın yolu bir aslında. Beraberliğinizi şöyle bir düşünürseniz, göreceksiniz ki, kendine özel bir ilişki bu. Çünkü siz farklılıktan yanasınız. Sürekli bir şeyleri deşeleyerek veya olur olmaz şeyler için havai fişekler gibi parlayarak nasıl huzur bulabilirsiniz. Bunları sadece size yazmıyorum. Partnerinizin de dikkat etmesi gerekiyor. Siz iletişimi güçlü tutmalısınız. Bu arada ikili ilişki yaşayanlarınız varsa, kafanız epeyce karışmış olabilir. O zaman durun ve gerçekçi bir şekilde düşünün. Bugün cazip gelen bir şey yarın sizin için ne ifade edecek. Bu sorunun cevabı çok önemli.Saat 19:37 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, bedenimizi ve ruhumuzu dinlendirmek isteriz. Gücümüzü azaltan kişi ve olaylardan uzak kalmaya çalışırız. Kendi içimizde hissettiğimiz mutluluk, dışarıya nazaran bizi daha fazla rahatlatır.Saat 21:31 itibariyle Balık burcunda oluşacak sondördün etkisinde, ilişkimizi düşünüyoruz. Özveride bulunmamız gerektiren durumlar var. Ancak kararsızız. İki seçenek arasında kalmış gibiyiz. Bu bizi yoruyor.Saat 22:24 Ay-Neptün kavuşumu, hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak. Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.Saat 23:33 Ay-Merkür görünümünde, aileniz ve ilişkinizle alakalı konularda daha bilinçli davranmakta yarar var. Her verilen söz doğru diye düşünmeyelim. Biz de konuşmalarımıza dikkat edelim. Eğer bir şey kafamıza takılıyorsa, soru işareti uyandırıyorsa, bunu önemseyelim.Değerinizi bilen insanlarla karşılaşmanız dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Çalışma ortamınızda sorumlu olduğunuz konularda farklı fikirlerinizi üstlerinizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Koyduğunuz hedefler için planlamanızı en iyi şekilde hazırlamanız olası. Farklı arayışlar içinde olabilir, bu arada evinizle ve ailenizle de ilgilenebilirsiniz. Evde değişiklikler size iyi gelecek. Kendi iç dünyanıza da zaman ayırabilirsiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın