Yay burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (06-08-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar Pazar günümüz, Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Sorunlarımızı gerçekçi bir şekilde gözden geçirelim. Sevdiğiniz dostlarımızla bir araya gelmek, onlarla sohbet etmek bizi rahatlatabilir.Saat 12:21-15:15 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Parasal konularda hesabımızı bilerek, hareket etmeye çalışmak tabii ki faydalıdır. Bazı gecikmeler olabilir.Saat 15:15 Ay, Kova burcunda seyrine başladığında, etrafınızla iletişim bulunabilir, dostlarınızla irtibata geçebilir, kendinizi gayet rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz güçlenir ve uygulamaya dönük faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Doğal liderlik özellikleriniz ve girişim kabiliyetiniz ön plana çıkar. Yakınlarınızla olan iletişimde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar hoş değişiklikler olacağı gibi harekete geçiren aktif sosyal faaliyetlerin de işaretçisidir. Haberleşme, görüşme, arkadaşlarınızla bir araya gelme, bir etkinlik düzenleme veya etkinliğe katılma, internet üzerinden bilgi akışı, yeni tanışmalar bir hayli etikli olabilir.Huzurlu ve gönlünüzce dinleneceğiniz bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugünlerde yakın çevrenizde hızlılık ve hareketlilik var. Görüşmelerde ve anlaşmalarda bazı değişikliklere gidebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz.. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır.. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Çevrenize güvenmek yerine, onları sınamalısınız..

Bir Cevap Yazın