Yay burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (08-07-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Başkalarına hizmet etmek ve onlar için parasal harcamalarda bulunmak önem kazanabilir. Yakın çevrenizde size temas eden kişilere karşı bu pazar sabırsızlığınızı iyi kontrol edin. Fikirlerinizde kararsızlıklar öne çıkabilir ve sizi zorlayabilir.Bu pazar oluşan Güneş – Neptün olumlu açısıyla yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü etkiler altında olacağız. Yaratıcılığımız artarken enerjimiz düşük çalışabilir. Sanatsal çalışmalara kendimizi vermek, ruhsal bütünlüğe kendimizi adamak anlamında şahane bir gün.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar Saat 06:52 Ay-Mars görünümü, güvenli bir yaşam arzumuzu vurguluyor. Bu arzuyla yeni arayışlar içindeyiz. Belki de farklı bir şehre taşınmayı, memnun olmadığımız işimizden ayrılmayı düşünebiliriz.Saat 13:40 Ay-Merkür görünümü, huzur ve güvene duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Bir şeyler bizi etki altına aldığında, yorduğunda, işler umduğumuz gibi gitmediğinde tepki gösteririz.Saat 15:30 Ay-Jüpiter karşıtlığı, huzursuzluk ve biraz da güvensizlik yaratabilir. Çıkarlarını düşünen ve keseri kendine yontan kişilerle çalışmak veya aynı ortamda nefes almak istemeyiz.Saat 17:42 Güneş-Neptün görünümü, mali yöndeki tüm işlerinizi, eşiniz, iş ortağınızla olan bölüşümleri, ideallerinizi, eviniz ve ailenizle ilgili düşündüklerinizi gerçekleştirme rüyanızın işaretçisidir. Ancak bunların doğru anlamda ve düzgün şekilde yapılması, sonradan bir problem çıkarmaması gerekiyor.Saat 20:47 Ay-Neptün görünümü, kendimizi her anlamda güvende hissetme arzumuzu büyütüyor. İnsan mutlu ve huzurlu bir yuvanın özlemini yüreğinin derinliklerinde hissetmek istiyor. Güven dolu bir çevrede, sevgi dolu insanlarla çevrili bir dünyayı özlüyor, hayal ediyor.Saat 21:01 Ay-Güneş görünüm etkisinde, sağlam olanla olmayanı şöyle bir gözden geçirmeniz anlamında gayet iyi olacaktır. Böylece kime güvenip güvenmeyeceğinizi tespit edebilirsiniz.Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gününüzü daha iyi planlarsanız, son derece verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla şeyle ilgilenebilirsiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın