Yay burcu Günlük Burç Yorumu (11-01-2019)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (11-01-2019)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün güvenli alan yaratma ve huzur bulma arayışınız yüksek. Geçmişte yaşanmış konularda hassasiyetler açığa çıkabilir. Gün boyu konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Finansal risklerden kaçının. Dikkat gerektiren işleri iki kez kontrol edin.Güneş Plüton ile kavuşumda; uzun vadeli düşünülmesi gereken olaylara vurgu var. Hesaplı risk almak, ayakları yere sağlam basmak, aklı başında davranmak önemli. Bu zorlu görünüm nedeniyle uzun vadeli borçlardan, riskli projelerden  kaçınmak faydalı olur. Gün boyu Balıkta ilerleyen Ay Neptün ve Kiron arasında. Duygusal yükler açığa çıkarken, güvenli alan arayışımız artacaktır. Dün olduğu gibi olaylara fazla iyimser yaklaşmadan objektif davranmak önemli. Sağlık sorunları artabilir.\nAyurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.\nGünün rengi: GümüşElement: AteşNitelik: DeğişkenArketipler: Genişlemek, uzatmak, keşfetmekMadeni: Teneke, kalay, bakırUygun Taşı: Turkuvaz, yakut, lapis, lazuliUygun Meslekler: Akademisyen, gezgin, reklamcı, danışman, din adamı, yayıncı, avukat, tercüman, eğitim- öğretim, ihracat, alternatif tıpSonbaharın o kasvetli havasına alışmışızdır artık… Yavaş yavaş yeniyıl gelmekte ve yeniyılın tüm heyecanı ve umutları etrafı sarmaktadır… Bu hayatta ki asıl amacı genişlemek, yeni şeyler keşfetmek ve araştırmak olan  yay burcu insanı, en soğuk havada bile neşesiyle, hareketli, kıpır kıpır tavırlarıyla herkesin ilgisini çeker…  Bardağın her daim dolu yanını görür, her daim yeniliklere açıktır çünkü o yeni gelen yıla göre hazırlık yapmaktadır, eskiyi çoktan bırakmıştır bile… Yerinde oturmayı sevmez, heveslidir. Küçük şeylerle mutlu olabilen Yay, şakacı, özgürlükçüdür. Yeni yerleri görmeyi ve keşfetmeyi severler. Pek çekinceleri yoktur ve düşündüklerini hemen söyleme eğilimindedirler. Zaman zaman iyimserliğin dozunu kaçırıp söylenen, anlatılan şeylere hemen inanabilirler çünkü onların masalımsı ve gezgin dünyasında yalana ve iki yüzlülüğe yer yoktur. O kadar çoşku ve istekle yaşarlarki, zaman zaman hal ve hareketlerinde aşırıya kaçan davranışlar gözlemleyebilirsiniz, duygularını abartarak dile getirebilirler. Soğuk kış gecelerinde insanın içini ısıtan şömine gibidir… O şömine yandıkça, karşısında durdukça anlatılan, paylaşılan ve öğrenilen bilgilerin çokluğundan başınız döner… O iyi bir anlatıcı, bilgi paylaşımcısıdır. Güneş yay burcunda özgürlüğü, neşeyi vurgularken, ay yay burcunda sezgileri ve rahatlığı öne çıkartır. Merkür yay burcundayken, dağınık düşünce şekli hakim olur, venüs yay, kısıtlanmayı ve sınırlanmayı sevmez. Mars yay burcunda, macera peşinde koşan ve yerinde durmayan bir insandır. Jüpiter yay da genişlemenin ve büyümenin zenginliğidir. Satürn yay ise, zaman zaman dogmatik düşüncelere kapısını açar. Kişi kendinden pek emin olmaz ama yıllar geçtikçe sistemini oturtur.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Evinize odaklanacağınız bir gündesiniz. Bugün sert açılar mevcut, evinizin içinde tadilat veya tamirat gerektiren şeyler varsa küçük kazalara karşı dikkatli olun. Aile içinde gerginlikler yaşanabilir. Ufak sorunlar uzayarak çok başka yerlere gidebilir. Yanılgılara açık bir gündesiniz. Ailenizle ilgili kulağınıza çalınan her şeye itibar etmeyin. Önce ailenize gerçeği sorup, sonra karar verin. Aile bireylerinden birinin sağlık sorunu da ortaya çıkabilir.Güneş-Plüton kavuşumu maddi varlıklarınızı ön plana çıkaracak. Maddi getirisi yüksek fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu bir iş ya da gayrimenkul yatırımı olabilir. Giderek parasal sorunlarınızı atlattığınızı düşünebilirsiniz. İşinizde terfi olabilir; maaşınız artabilir. Bu kavuşum sizi maddi olarak güçlendirecek ama bir şartı var. Eğer gereğinden fazla harcama yaparsanız, sonrasında kapatmakta zorlanabilirsiniz. Elinizdeki parayı biriktirmek yerine hep daha fazlası için riskler alırsanız dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Elinizdeki parayı korumak önceliğiniz olmalıdır.Sevgiler,\nAstromeri

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Babanızla ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güven aradığınız konulara çekileceğiniz zamanlar var. Eskiye ait konular tekrar ortaya dökülebilir. Gün içinde bitirmekte zorlandığınız işlere yönelebilirsiniz. İşlerin akışı yavaş olabilir. Yaşanacak olaylara karşı sakin kalmakta fayda var.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın