Yay burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (11-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, saat 06:38 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, duygular ön plandadır. Her şeyi güzel ve olumlu yönden görmek isteğiniz yükselir. Huzurunuz kaçmaması için, sorunları kendi yöntemlerinizle çözümlemeye kalkışabilirsiniz. Güven duymak istersiniz. Şüpheler, baskılar, belirsizlikler hoşunuza gitmez.Saat 06:51 Ay-Jüpiter görünümü, evimiz, ailemiz ve ihtiyaçlarımızı dikkatli şekilde analiz edelim. Paramızı tutumlu şekilde kullanalım. Kredi kartı harcamaları, kredi çekimi, yatırımlarda gerçekçi olalım. Bizi üzen insanlarla aramızda belli bir mesafe koyabiliriz. Ancak derdimize koşanları, yardımcı olanları asla unutmayız.Saat 16:37 itibariyle etkili olacak Mars-Satürn görünümü, dış etkenlerin üzerimizdeki baskısının işaretçisidir. Aslında bu baskı biraz da bizim kendi gücümüzü test etmemiz yönünde olumludur. Ancak bu yanıyla pek görmeyiz. Her şeyi tersinden ele alırız. Yapmamız gereken, iş hayatımız başta olmak üzere, kişisel anlamdaki her türlü konuyu bir daha gözden geçirmek, gerçekçi ve soğukkanlı olmaktır. Yenileceğimizi düşünmek yerine, başarılı olacağımıza inanmalıyız. Gereksiz işlerle zaman kaybetmeyelim. İşimize odaklanalım. Böylece enerjimizi doğru yönde kullanmış oluruz.Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün hayatınızla ilgili sizi endişelendiren konular gündeme gelebilir. Sabah saatlerinde ortaklı konularda karar vermek isteyebilirsiniz. Finansal konularda yeniden hareketlenmeler olabilir. Kriz yaratan konulara karşı sakin kalmanızda fayda var. Sizi zorlayan ve kısıtlayan durumlar olabilir. Mücadele ettiğiniz işlerinizde kendinizi zor koşullar altında bulabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Yaşadığınız aşkın rengi ne olursa olsun, içinizde nedenini bilmediğiniz bir boşluk var. Kısa vadeli ilişkilerde aradığınız tatmini bulamıyorsunuz. Maddi sıkıntılar kafanızı kurcalayabilir.

Bir Cevap Yazın