Yay burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (13-03-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Ev, aile hayatınızda, yuvanızla ilgili konularda kendinizi şanslı ve mutlu görecek, huzuru evinizde, sevdiklerinizin yanında bulacaksınız. Destekleriniz yüksek diğer yandan riskli işlerden de kaçınmalısınız. Eğlenceye, aşka veya keyfe dayalı harcamalarınızda bazı sıkıntılarınız oluşabilir.Bugün oluşan güneş- Jüpiter olumlu açısıyla hayatımızda çeşitli şanslar karşımıza gelebilir. Kendimizi mutlu ve şanslı göreceğiz. Diğer yandan Venüs’ün Satürn\’le olumsuz açısı bizi ilişkilerimizde ve parasal alanda bizi zorlayabilir.İlişkilerimizde desteklenmediğimizi görebilir veya kendimizi yorgun ve yalnız hissedebiliriz.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. İçinizden geldiği gibi hareket etmenizi, bireyliğinizi ön planda tutmanızı sağlayan bu enerji, birilerinin baskısına gelemeyeceğinizi, gönlünüzce yaşamak isteyeceğinizi işaret ediyor.Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, parasal konularda yaşanan keyifsizliğin, gerginliğin işaretçisidir. İnsanız, güzel bir şeyler yaşamak istiyoruz. Belli bir bütçeyle veya tümüyle zorlandığımızda doğaldır ki sıkılıyoruz. Bu görünüm olumsuz duyguları körüklüyor. Bir şeyleri hızlıca yoluna koymak isterken önümüze engeller çıkartıyor. Biz de bunları olgunlukla karşılayamıyoruz. Ancak daha fazla zorlanmamak için bu saatlerde sakin olmalıyız. Böylece stresi bir parça önlemiş oluruz. Risk faktörünü gözetelim, ani kararlar vermeyelim.Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, arkadaşlık duygunuz, yeni insanlarla tanışma arzunuz ön plandadır. Bugün sizinle bir arada olan kişiler, heyecan verici yanlarınıza tanık oldukları gibi, sizin ne kadar farklı bir kişi olduğunuzu fark edebilirler. Ancak sınırlarınızı ihlal eden, size rakip olmaya çalışan kişilere müsaade etmeyeceğiniz gayet açıktır.Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, aile içinde yaşanan ve elde olmadan gerilime sebep olan meseleleri çözümlemede yardımcıdır. Yeter ki, iyi niyet olsun. Herkesin birbirine karşı anlayışlı olmasında yarar var. Yapıcı çözümler faydalıdır. İyi niyetli olmayan insanlara karşı mesafemizi koruyalım. Sonuçta hepimizin sıkıntısı kendine göre. Ben bu enerjinin sorunların aşılmasında faydalı olacağını düşünüyorum.Not: Haftanın önemli astrolojik gelişmeleri alttaki linkimizdedir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.https://www.mynet.com/12-18-mart-haftalik-burc-yorumlari-1216074-mykadinSevgi dolu paylaşımlar dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Müthiş bir hareketlilik içinde olacaksınız. İletişim konularında adeta patlama yaşayabilirsiniz. Telefonlarınız susmayacak gibi görünüyor. Yakın çevrenizde de bazı değişiklikler yaşanabilir. Özellikle kardeşleriniz ve iş arkadaşlarınız arasında sizden destek bekleyen kişiler olacak. Yakınlarınızla paylaşımda bulunmaya özen gösterin.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bugün kendinizi bazı konularda güvensiz ve çekimser hissedebilir yine bazı konularda yakın çevrenizin desteğini görmek isteyebilirsiniz. Bu niyetle yola çıkıp eski dostlardan birini arayabileceğiniz ve onun fikirlerini dinlemek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Yaşadığınız kaygılarla ilgili durumunuzu anlatabilir ve buna bir çözüm bulması isteyebilirsiniz. Sizi sizden daha iyi tanıyan arkadaşlarınızın olması sizi yaşama daha fazla bağlarken bu gibi dostlukları tanımış olmaktan da büyük keyif alacaksınız.

Bir cevap yazın