Yay burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (14-04-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Parasal konularda ailenize yardımlarınız yüksek olabilir, harcamalarda veya alışverişlerde bulunabilirsiniz. Hayatı daha derinden algılamanız kişisel zenginliğinizi ve sahip olduklarınızı çoğaltabilir. Çevrenize ilham verebilir, bilgeliğinizi onlarla paylaşabilirsiniz.Bugün gökyüzünde oluşan Mars – Neptün olumlu açısıyla oldukça yaratıcı ve sanatsal etkilerle hareket edebiliriz. Başkalarını düşünerek adımlar atacak, faydalı enerjilerle dolu olacağız. Diğer yandan bir hafta boyunca etkili olacak olan Jüpiter – Plüton olumlu açısıyla kendi şansımızı ve gücümüzü etkin bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 06:26 Ay-Koç burcu geçişinde, bir hayli ataksınızdır. İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz.Saat 12:59 Jüpiter-Pluto görünümü, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi güçlendiren, mevcut sıkıntılarınızı aşmanızı sağlayan maddi ve manevi anlamda kuvvettir. Bir şeyler değişir, dönüşür, yenilenir ve hayatınıza dahil olur. Olgunlaşmadır, verimliliktir, insanın potansiyel gücünün açığa çıkışıdır. Bu güçle lider olurunuz. Güçlü birinden destek alırsınız. Yatırım fırsatları ayağınıza gelir. Bu pozitif gelişmeler hayatınızda açılacak yepyeni bir sayfanın işaretçisi olarak tatmin edicidir. Bir grupta yer almanız için teklif gelebilir. Siz de başkalarına yol gösterebilirsiniz.Saat 15:12 Ay-Merkür kavuşumu, gözden geçirmelerin işaretçisidir. Bir çıkış yolu bulmak isteriz. Mecburiyetlerin bizi fazlasıyla yorduğunu düşünebiliriz.Saat 20:27 Mars-Neptün görünümü, maddi konularda tutumlu davranmanızı, geleceğe dönük düşünmenizi, öyle gereksiz alışverişlerden kaçınmanızı sağlıyor. Siz güvenli bir hayat, güzel bir yuva, huzurlu bir yaşam istiyorsunuz. Kafanıza göre, inandığınız şekilde, idealleriniz çerçevesinde ilerlemekten yanasınız. Bir çok hayaliniz var. Bunların çoğu, paraya bağlı. Bu yüzden de kazanç getirici işlere ağırlık vereceksiniz.Saat 23:00 Ay-Satürn görünümü, gönlünüzce yaşamak isterken, sorumluluklar ağır basar. Paranın önemi kendini yine hatırlatır. Ödemeler, ihtiyaçlar derken hayat gelip geçiyor diye düşünürsünüz. Tabii ki bir şeylere sabır göstermek kolay değildir.Keyifli bir Cumartesi geçirmeniz dileğimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Yeniay öncesinde hem bitişler hem de başlangıçlar dikkat çekiyor. Bugün yaratıcı konulara açıksınız. Çocuklarla ve sevdiklerinizle daha çok ilgilenebilirsiniz.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Ufukta yepyeni duygular söz konusu. Eski dostlarla birlikte olmanın keyfini yaşayacaksınız. Amaçsız toplantılardan uzak kalın. İdealleriniz çok önemli. Hayatı istediğiniz gibi yaşayın. Kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin.

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Finansal konularda ihtiyacınız olan desteği görebileceğiniz ek zam, ikramiye, prim gibi konular gündemde olabilir. Çalışma hayatınızdaki üstün performansınız ile her zaman yöneticilerinizin takdirini topluyor ve onların güvenlerini kazanıyorsunuz. Gündelik yaşamınızı değiştirebileceğiniz adımlar atabilir, kendinize yeni hobiler edinmek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın