Yay burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (14-06-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, saat 04:34 Uranüs-Kuzey düğüm görünümü sizin farklı yönlerinizi ifade edeceğiniz bir grup veya proje içinde yer almanızı sağlıyor. Yenilikçi fikirlerinizi öne sürebileceğiniz eğitim veya iş tercihinde bulunmanız için olanaklar sunuyor. Aşk hayatınızı, çocuklarla ilgili konuları, sanatsal ve sportif faaliyetleri, farklı ve sıra dışı tecrübeleri işaret eden bu görünüm size aradığınız özgürlük ve koşulları getirebilir. Hızlı ve yeni değişimleri hayatınıza dahil edebilir. Hayatınıza etkili birisi dahil olabilir. Bir çocuğunuz olabilir. Çocuğunuz varsa onun önemli bir başarısıyla hayatınız değişebilir. Birey olarak sizi mutlu edici kararlar gündeme gelebilir. İnandığınız bir iş veya aktivitede lider olabilirsiniz. Bilgi ve tecrübenizle insanların dikkatini çekebilirsiniz. Bir başka ülkede yaşamınızı iş veya eğitim olanakları bularak sürdürebilirsiniz.Saat 04:52 Ay-Jüpiter görünümü, sizi canlandırıcıdır. Dostlarınızla konuşursunuz, yazışırsınız. Fikirlerinizi dışa yansıttığınızda insanlar can kulağıyla dinler. Kendinize güvenirsiniz. Özgürce hareket edersiniz. Sevdiğiniz kişilerden destek görürsünüz. Kafanızın içinde yeni plan ve projeler üretirsiniz. Girdiğiniz ortamda dikkatleri çekersiniz.Saat 06:29 Merkür-Neptün görünümü, gerek iç dünyanızda gerekse ilişkinizle ilgili konularda hayatı çok fazla zorlamanın, kendinizi yormanın gereksiz olduğunu gösteriyor. Aklın yolu bir aslında. Beraberliğinizi şöyle bir düşünürseniz, göreceksiniz ki, kendine özel bir ilişki bu. Çünkü siz farklılıktan yanasınız. Sürekli bir şeyleri deşeleyerek veya olur olmaz şeyler için havai fişekler gibi parlayarak nasıl huzur bulabilirsiniz. Bunları sadece size yazmıyorum. Partnerinizin de dikkat etmesi gerekiyor. Siz iletişimi güçlü tutmalısınız. Bu arada ikili ilişki yaşayanlarınız varsa, kafanız epeyce karışmış olabilir. O zaman durun ve gerçekçi bir şekilde düşünün. Bugün cazip gelen bir şey yarın sizin için ne ifade edecek. Bu sorunun cevabı çok önemli.Saat 06:56 Ay-Merkür görünümü, fikirlerinize uygun kişilerle konuşmaktan hoşlandığınızın göstergesidir. Özellikle partnerinizin yaklaşım tarzı, sizi dinlemesi, tartışmadan uzak durması hoşunuza gider. Bu bazılarınız için, yeni biriyle tanışmanın göstergesidir. Konuşmalarıyla dikkatinizi çeken bu kişiyi yakından tanımak isteyebilirsiniz.Şans hepimizden yana olsun. Arzu ettiğimiz gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün zihinsel olarak hareketli bir gündesiniz. Yazışma ve konuşmalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işlerinizi tamamlamak için mücadele edebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylar ilginizi çekebilir. Yeni haberler gündeminizi etkileyebilir. Ticari faaliyetlerinizde daha yoğun olarak ilgilenebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Gizli arzularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Sınırlı koşullarınızdan oldukça sıkılıyorsunuz.. Dengelerinizi korumak adına, alışık olduğunuzdan daha fazla bir gayret içinde çalışacaksınız. Başarı sizin.

Bir Cevap Yazın