Yay burcu Günlük Burç Yorumu (16-07-2017)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (16-07-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, Saat 09:38 Ay-Merkür görünümü, çevremizle, sevdiklerimizle iletişimin önemini vurguluyor. Böylece birbirimizle anlaşabilmek kolaylaşır. Acil karar vermeyelim. Bizim için en uygunu nedir onu tespit edelim.Saat 11:06 Ay-Pluto görünümü, arzu ettiğiniz güzellikleri satın almak, elde etmek amaçlı girişimlerin, düzenlemelerin göstergesidir. Gücünüzün yükseldiğini hissedersiniz. Karar verdiğiniz yoldan geri dönmezsiniz.Saat 18:50 Ay-Satürn görünümü, tüm gücümüzle özgür yaşamak, hareket etmek, aşkla buluşmak ve üzerimizde kimsenin etkisi olmadan dilediğimizi yapmak arzumuzu işaret ediyor. Ancak sorumluluklarımızı da göz ardı etmeyelim olur mu?Saat 22:26 itibariyle Koç burcunda oluşacak sondördün, aileniz, eviniz, geleceğiniz konusunda tedirginlik duymanıza, kendinizi güvencesiz hissetmenize ve her şeyi fazlasıyla hassasiyet içinde ele almanıza neden olabilir. Fakat diğer taraftan öylesine istekli ve öylesine cesur davranırsınız ki, size göre halledilmeyecek hiçbir şey yoktur. Bu iki farklı dürtü gün boyu sizi yorabilir. Yapılması gereken, güven duygunuzu yitirmeden ancak akıllıca hareket ederek durumunuzu gözden geçirmektir.Mutlu Pazarlar dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Aşk hayatınıza ve çocuklarla ilgili konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak keyif verecek.

Vatan Gazetesi Burçlar
Ay aşk evinizde ilerliyor ve ortak ilişkilerinizi canlandırmak isteyeceksiniz. Yaratıcı yönlerinizi kullanabileceğiniz çalışmalardan yola çıkmalısınız. Bugün duygusal konularınızla ilgili, motivasyon olayları söz konusu.

Bir Cevap Yazın