Yay burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (20-06-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın bazı fikirlerini kalabalık ortamlarda pek de benimsemeyeceksiniz. Keyfinizi kaçıracak herşeyden uzak durmaya çalışın. Etrafınızda olup bitenleri bugün farklı gözlerle görebilirsiniz.Bugün 14:28’e kadar Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Bu saate kadar önemli işler yerine tamamlanması gereken işlerin üzerine düşelim. Sevdiklerimize karşı mükemmelliyetçi tavırlardan, eleştiriden kaçınalım. Öğleden sonraysa sosyalleşmeye başlıyoruz, iş konuları yerini özel ilişkilere bırakabilir.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar güne Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Saat 13:51 olana dek, acil işlerinize ağırlık veriniz. İmza gerektiren belgeler, ulaştırılması gereken evraklar yine bu saat olana dek halledilebilir.Saat 13:51-15:29 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Her meseleyi titizlikle ele alma, üzerinde düşünme, yapmak istediklerinizi kafanızın içinde planlama yönünde boşluk etkisi faydalıdır. Sağlığımız, kişisel açıdan bizi gerginliğe teşvik eden meseleler yüzünden son zamanlarda zorlanan Yayların bugün sakin bir şekilde durumlarını gözden geçirmelerinde yarar var.Saat 15:29 Ay-Terazi burcu etkinliği altında, başkalarıyla anlaşmak için tarafsız olunmalıdır. Gizli kapaklı hareket etmemeli, ne durumda olursanız olun herkesin yararına olacak şekilde düşünmelisiniz. Haksızlıklar karşısında adil bir görüş çerçevesi içinde hareket ettiğiniz zaman, durumları daha net görmeniz mümkündür. Gün içinde herhangi bir konuda karar vermeden önce ayrıntıları gözden geçirmeniz, aşırılıklardan kaçınmanız ve olayları iki yönlü düşünmeniz gayet faydalıdır. Sosyal açıdan canlı ve girişken, iletişimsel konularda diplomatik çerçeve içinde hareket etmeniz halinde, çevreniz tarafından takdirle karşılanmanız mümkündür. İlişkinizle alakalı mevzularda da, aklınıza takılan soruları partnerinizle konuşmadan onu yargılamayınız. Ilımlı yaklaştığınız takdirde size açılması, dertleşmesi mümkündür.Ay-Terazi burcu geçişi, bildiğinizden şaşmadan, iyi ile kötü arasındaki ayrımı gayet net bir şekilde belirlemenizi sağlar. Çevrenizle aranızdaki mesafeyi öyle bir ayarlarsınız ki, kimsenin buna hayır diyecek hali yoktur.Saat 19:07 Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, uzun zamandır beklediğiniz bir haberin ve bir gelişmenin işaretçisidir. Eğitim-yurtdışı-finansal-ilişki yönünde sizi memnun edici bir adım atabilirsiniz. Bir projeniz kabul edilebilir. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Önünüzde güzel bir kapı açılabilir. Yabancı ülkede yaşayan veya başka şehirde oturan biriyle tanışabilirsiniz. Sizi çekici bulabilir. Okul, iş veya ilişki nedeniyle yeni bir yere taşınabilirsiniz. Bir fırsatla karşılaşabilir, doğru bir karar alabilirsiniz. Gelişim anlamında sizi tatmin edici olan bu kavuşum çalışma hayatı ve sosyal ilişkilerinizi de güçlendiricidir.Gün boyu güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Gelecekle ilgili projeleriniz için yeni temeller atmak isteyebilirsiniz. Sosyal konuların ilginizi çekeceği bir gündesiniz. Meslek grubunuzdan arkadaşlarınızla görüşmek size iyi gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. Bunun için iş hayatınızda alacağınız destekleri iyi değerlendirmeye çalışın.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın