Yay burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (22-07-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Bugün duygularınızla başbaşa kalıp, fazla yorum yapmak istemeyebilirsiniz. Her tür anlamda bugün sessizliği tercih edecek, kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. Heyecanlı başlayacak gününüz, tercihleriniz konusunda sizi zorlayabilir.Bugün ay Akrep brucunda olacak. Gün içinde kararsızlıklarımız bizi yorabilir. Önemli kararlarda mantığımızla mı yoksa kalbimizle mi hareket etmemiz gerektiği konusunda kararsızlıklar oluşabilir. Duygusal olarak abartmaya, aşırı iyimserlikle hareket etmeye yatkın olacağız. Başkalarını düşünerek atılacak adımlar çevre ilişkilerimizde doğru köprüler kurmamızı sağlayabilir.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar saat 12:17 olana dek Ay-Akrep geçiş etkisindeyiz. Duygularımız öylesine yoğun ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız.Saat 12:17-13:12 arasında kısa süreli Ay-Boşlukta ilerleyecek. Bu süre, ruhsal açıdan içe yönelişin, derinlemesine düşünmenin işaretçisidir. Ancak olumsuz sanılmasın. Çünkü güçlendiricidir.Saat 13:12 itibariyle Ay-Yay burcunda ilerleyecek. Kendimize duyduğumuz güven, eksiklerimiz, düzenlememiz gerekenler üzerinde durabiliriz. Bizi neler mutlu etmekte ve neler rahatsız etmekte bunları şöyle bir gözden geçirebiliriz. Eğer bu gözden geçirmeyi dürüst bir biçimde yaparsak, daha verimli ve huzurlu bir şekilde günün geri kalanının değerlendiririz.Saat 12:21 Venüs-Jüpiter görünümü, her konuya gerçekçi bir gözle bakmamızı, yarar-zarar hesabını gözetmemizi sağlıyor. İlişkilerimizi de aynı bu şekilde ele alacağız. Vaktimizi boş yere alan ve bizi gereksiz şeylerle oyalayan kişilerden uzak duracağız. Mecburen birilerine katlanmayacağız. Temkinli, işlevselliği olan, doğal ve akıcı olan her şey ilgimizi çekecek. Bir iki gün etkisini hissedeceğimiz bu görünüm, kendinize önem verme, bedenimizi ve ruhumuzu güçlendirme yönünde gayet faydalıdır.Saat 23:37 Ay-Mars görünümü, öne atılmaya hevesli olmamızı sağlıyor. Kendimizi savunuruz, fikirlerimizi ifade ederiz ve yeni her şeye açık oluruz. Ancak Mars gerilediği için, yolculuklar, eğitim, iş konularında, yakın çevremizle ilişkimizde dikkatli olalım, oldu bittiye getirmeyelim.Mutlu ve keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,iremSUMynet Astroloji Danışmanıİnstagram: astrolog_iremsuFacebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/Twitter : @astrologiremsu

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün Ay burcunuzda iken daha çok dikkat çekebilir ve popüler olabilirsiniz. Şahsi konular ve ilişkiler üzerinde durmak da gerekebilir.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın