Yay burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (25-06-2018)

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Habertürk

Haftanız kendi istek ve beklentilerinizle başlayacak. Etrafınızda sizi ruhen ve derinde değiştirecek bir sürü olay oluşabilir ama daha çok kendinize prim vereceksiniz. Seyahatlere ve tatilinize dair planlarınızda kendinizi iyimser bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.Bugün Ay, Akrep burcunda dolaşacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Genel anlamda; ikili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırs, ihtiras ve şehvet bizi bugünlerde yönlendirebilir. İçsel huzur ve meditasyona yönelmeli, rüyalarımızı es geçmemeliyiz.

Günlük Yay burcu yorumu Burçlar – Mynet

Sevgili Yaylar yeni haftamız saat 07:29 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Cesaretinizi kanıtlayabileceğiniz her fırsat, yenilenmenizi sağlayacak her gelişme günü hoş bir şekilde geçirmenizi sağlar. İyimser bakışınız yüksektir. Bu enerjiyle güne olumlu bir ruhla uyanmak mümkündür.Saat 20:19 Venüs-Jüpiter görünümü, kazanç elde etmek amaçlı ilişki ve bağlantıların göstergesidir. Bilginizi, tecrübenizi, yaratıcı tarzda ortaya koyarak güçlenmek istersiniz. İyimser bakın açınız bazı konularda sizi üzmüş olabilir. Şimdi gerçekçi bir şekilde hayata bakma vaktinizdir.Saat 22:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, özgürce hareket etmek, değişik bir şeyler yapmak, bir kez gelinen şu hayatın keyfini çıkartmaktan yanasınız. Bu sizin için çok önemli. Siz ancak böyle olduğunda üretebileceğinizi, gelişeceğinizi, mutlu olacağınızı biliyorsunuz.İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Kalben sevgilerimle,

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sizde merak uyandıran konuları deneyimlemekten keyif alacaksınız. Sıra dışı deneyimler yaşamak sizin için önemlidir. Deneyimleme ve öğrenmek ufkunuzu genişletir. Bu tarz deneyimlerde bulunmak hayat akışınızın daha özgür olduğunu hissettirir. Enerjiniz yükseliyor.

Günlük Yay burcu yorumu – Burçlar Vatan Gazetesi

Günlük Yay burcu yorumu – Mahmure

Bir cevap yazın