Yay burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (26-01-2018)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar, 26 Ocak saat:15:56-17 Mart saat:19:40 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerlemeye başlayacak Mars dönemi iki yıl sonra size girişimde bulunma, cesur hareket etme, hedefinize ulaşma yönünde şans vericidir. Uzak yerler, ticaret, eğitim, yenilikler, değişimler açısından etkin bir şansa sahipsiniz. Bu süreç, aşk ve ilişkilerinizle alakalı yaşam evinizin yöneticisi olduğundan son derece önemlidir. Kendinizi dış dünyada ifade ediş biçiminiz, gayet coşkulu ve inançlı, aşka aşık bir kişi profilindedir. Hayatın keyfini çıkarmak hem de kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekten yanasınızdır.Siz bu tarihler arasında sadece yaşadığınız ilişki ve kişiyle alakalı değil, tüm insanlığı kucaklıyor gibisinizdir. Ufkunuzu genişletme arzunuz ve dünyayı kucaklamaya hazır tavırlarınızla, dış dünyada herkesin ilgisini çekebilirsiniz. Basit ve sıradan bir kişiyle yetinmeniz mümkün değildir. Aşkta fetih arzunuz fazlasıyla yoğundur. Karşı cins üzerinde bu dönemde oldukça etkilisinizdir ve gözlerin size doğru çevrildiğini hissedebilirsiniz. Bu süreçte, özgürce kararlar verirsiniz.Mars-Yay seyrinin her birimiz için olumlu yönde gelişmelere işaret olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Çalışma hayatınızdaki koşullar gündeminizi etkileyebilir. Daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Bugün teknik konuları sağlamlaştırmanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi toparlayıp ilerleteceğiniz bir gündesiniz. Hizmet aldığınız kişiler gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte zaman geçireceğiniz bir şeyler planlayabilirsiniz.

Vatan Gazetesi Burçlar
Sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacınız olduğu halde, ilişkilerinizde bazen umursamaz oluyorsunuz.Duygusal konularda yaşayacağınız acılardan korkuyorsunuz ve geriye çekiliyorsunuz. Sinirsiteminizin hassas olduğunu unutmayın.

Bir Cevap Yazın