Yay burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (26-10-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar Saat 07:48 Ay-Merkür olumlu kavuşumu, bizi maddi konularda yanılmamak için, dikkatlice hesaplamalarda bulunmamız gerektiğinin göstergesi. Mali konuları bir hayli vurgulayıcı olduğu için, derinlemesine ele alacağız.Saat 09:05 Ay-Venüs zorlu kavuşumu, çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi önemsediğinizi gösteriyor. Refah bir yaşam, konforlu ortamlarda bulunmak arzunuz şu aralar gayet yoğun. Ancak mali durumunuz bazı isteklerinizi gerçekleştirmenize yetmiyorsa sizin de biraz dikkatli olmanızda yarar var.Saat 13:49 Ay-Pluto kavuşumu, mali konular üzerinde düşünmemizi sağlayacak. Güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Elimize geçen miktar, bizi tatmin etmiyorsa, bunu iyileştirmek adına neler yapabileceğimizi tekrar bir gözden geçireceğiz.Saat 21:09 Güneş-Jüpiter kavuşumu, arzu ettiğiniz ne varsa ona ulaşmakta biraz endişe duymanıza neden olabilir. Aslında arzularsınız, elde etmek istersiniz ve çabalarsınız. Fakat bir yandan da acaba soruları kafanızdan geçer. Oysaki niyetinizden eminseniz ve gerçekten istediğiniz şey hakkınız ise, asla vazgeçmeyiniz. Pes etmeyiniz. Uyku düzeniniz başta olmak üzere fiziksel ve ruh sağlığınıza önem veriniz. İstediğiniz şeyin gerçekleşeceğine dair umudunuzu asla yitirmeyiniz.Yeniden bir şeyleri gözden geçirmemiz, uygun çözümler bulmamız dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün yeni başladığınız işlerinizde çaba göstermeniz gerekebilir. Harcamalarla ilgili konulara kısıtlama getirmek isteyebilirsiniz. Parasal birikimlerinizi yönlendirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları yönetmek için mücadele edebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Endişe duyduğunuz olaylar artabilir.

Vatan Gazetesi Burçlar
Gönül freninizi sağlam tutmak zorundasınız. Kişiliğinizde değişen duygu dalgalanmaları yüzünden aşkta hep hatalar yapıyor ve karşınızdaki kişiye olduğundan fazla değer veriyorsunuz. Yaşamı kendi kuralları içinde yargılıyorsunuz..

Bir Cevap Yazın