Yay burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)

Yay burcu Günlük Burç Yorumu (31-12-2017)Mynet Burçlar
Sevgili Yaylar saat 01:02 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, önümüzdeki birkaç gün boyunca zihnimizi canlandırıyor ve plan-projelerimizi yürürlüğe koymamızı sağlıyor. Bu yolculuk, iş görüşmesi, eğitimle alakalı konu, yurt dışıyla ilgili mevzular olabilir. Bunları kolaylıkla hallederiz ve arzu ettiğimiz şekilde sonuca ulaştırırız. Yazışırız, anlaşırız. Yeni birisiyle tanışmanın, heyecanlı bir karşılaşmanın da göstergesidir. Beklediğimiz haberi alırız.Saat 06:35 Ay-Neptün görünümü, partnerinizin hassasiyetinizi veya beklentilerinizi anlaması pek mümkün olmayabilir. Aynı durum sizin içinde geçerlidir. Siz bazı sözleri yanlış yöne çekebilirsiniz. Birbirinizi anlamak için daha dikkatli davranmanız gerekiyor.Saat 15:30 Ay-Merkür karşıtlığı, partnerinizle ortak bir noktada buluşmak için sözlerinize dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Aynı anda konuşursanız birbirinizi anlamanız pek kolay olmaz.2018 yılının hepimiz için, kendimizle barışık, doğaya saygılı, umut ve şans dolu, yavrularımızla, sevenlerimizle birlikte, güzel saatler, günler ve aylarla geçireceğimiz ve bir gün geriye dönüp baktığımızda mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olması dileğimle,

Milliyet Gazetesi Burçlar
Bugün eşinizle ya da yakın arkadaşınızla ilişkinizde daha dengeli olmaya bakın. Hassasiyet göstermeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Mutlu yıllar.

Vatan Gazetesi Burçlar
Gizli duygularının sizi esir etmesine izin vermemelisiniz. Bugün, araştırdığınız konularda, elde edeceğiniz bilgileri hiç kimseyle paylaşmamaya dikkat etmeli ve olayları derinlemesine incelemelisiniz. Yenilenmeye ihtiyacınız var.

Bir Cevap Yazın