YAY BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ

YAY BURCU İÇİN AĞUSTOS AYI ASTRO ANALİZİ 
23 Ağustos tarihine kadar uzun yolculuklar, yüksek eğitim evinizden geçecek güneş enerjisi sayesinde bu konularla ilgili atımlımlarda bulunacak ve kendinize yeni bir yön tayin edeceksiniz. Yay burcu mensupları için yaşamınızın bundan sonrasında eğitim göreceğiniz alandaki kararların alındığı bir dönem olacaktır. Kendinizi ifade gücünüzün yükseldiği bu dönemde yaratıcı fikirlerinizle kendinizi en iyi hangi alanda eğitim alabileceğiniz konusunda girişimlerde bulunmanızı tavsiye ediyorum. Eğitim sorunu olan kişiler ise bu dönemde çeşitli kurslara yazılarak bundan sonrası için planlar yapmaya çalışmalıdırlar. 23 Ağustos tarihinden itibaren de mesleki ve toplumsal itibaranız konularında mükemmeliyetçi görüşlerinizle etrafınızda çalışanlara yada çalıştığınız patronlarınıza karşı biraz eleştirel tutumlar içine girebilirsiniz. Daha kontrollü olmanızda fayda var. Titiz çalışmanız onlar tarafından muhakkak görülecek ve değerlendirilecektir.

Venüs gezegeninin 13 Ağustos tarihine kadar paylaşım içinde olduğunuz maddi kaynaklar açısından biraz zorlanacağınızı gösteriyor. Eşiniz yada onun iş ortakları yada size destek olan büyükleriniz yada kişiler tarafından maddi anlamda destek bulmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi duygusal olarak ta fazlasıyla sahiplenici ve koruyucu davranışlar içinde hissedebilirsiniz. 13 Ağustos tarihinden itibaren de eleştirel ve mükemmeli arama dürtünüz nedeniyle maddi açıdan kaynak bulmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal ilişkiler açısından çok güçlü enerjiler görünmüyor.

Mars tüm ay boyunca güneş enerjisi gibi iş ve toplumsal imaj evinizden geçeceğinden bu konular daha fazla gündemi oluşturacaktır. Siz tüm hareket alanınız olarak iş yaşamını daha fazla ön planda tutacaksınız. Bu sürecte eleştirel davranışlar içine girerek gergin olmamaya gayret etmelisiniz. Yay burcunun değişken enerjisi sizin de günlük durumlarda iniş çıkışlar yaşamanıza neden olduğundan bu durumları hissettiğinizde yay burcu olarak daha iyimser düşünmeye gayret ediniz.
Sizin için olumlu günler
4-5-8-9-10-13-14-21-22-23-26-27-28

Olumsuz günler :
11-12-17-18-24-25

Unutmayın siz keşifci ve pozitif enerjili insanlarsınız, Kendiniz adına yeniden bir keşif size iyi gelecektir.
Rastgele!

Bir cevap yazın