YAY BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ

YAY BURCU İÇİN EYLÜL AYI ASTRO ANALİZİ 
İyimser, şanslı, özgürlükçü, araştırıcı, hevesli, maceracı ve güçlü ahlak duygusu olan Sevgili Yay’lar

Kariyer, toplumdaki imajınız ve sosyal sorumluluklarınız evinden geçecek güneş, 23 Eylül tarihine kadar size, ana temanız olarak, bir amaç yaratmak ve amacınıza ulaşmak yönünde enerji sğlaycaktır.Mesleğiniz ve mesleğinizle alakalı sizden üstün pozisyondaki kişiler (patronlarınız)konusunda kimi zaman üzerinizde baskılar kimi zaman ise sizin onlar hakkında düşündükleriniz konusu sizi meşgul edebilir. Hizmet etme dürtünüzün fazla oluşu ve çalışkanlığınız toplum içinde rahatlıkla görülebilir. Bu çalışmanın semerisini de almak isterseniz. İşinizle ilgili konularda yaptığını analizler ve detaylamasına incelemeler günlük rutininizin daha ziyade kariyerinize yönelik ilerleme isteğine dönüşebilir. Sağlık sektörü, inşaat, yönetim konularında kendinizi toplumda gösterebilir, bir isim olma yönünde adımlar atabilirsiniz. Size önerim fazla çalışmanın getirdiği yorgunlukların olabileceği, yeterli çalıştğınız halde kendinizi hala yetersiz görmenizin size gerilimler yükleyebileceğidir.

İlişkiler gezegeni Venüsün yine güneş gibi kariyer ve toplum görevi evinizden geçecek oluşuyla siz, çeşitli beraberlikler yoluyla kendinizi toplumsal alanda gösterebilirsiniz. Hayattan zevk almak yerine ilişkide bulunduğunuz insanlara hizmet ederek veya onlara iş sahibi olmaları yönünde yardım ederek çok takdir toplayabilirsiniz. Eğlenceniz daha ziyade işiniz olacaktır.

Mars gezegeninin dostluklar evinizden geçecek oluşu nedeniyle, güçlü dostlarınızla biraraya gelerek ortak bir amaç için faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Duygusallıktan uzak eylemleriniz kimilerinin sizi sadece sosyal olarak görmesine neden olabilir. Siz aktivitenizi daha çok arkadaşlık yaparak gösterebilirsiniz. Günlük rutininiz onlarla biraraya gelerek eğlenmek amaçlı olabilir. Ayrıca liderlik gücünüzü de, onlara hizmet ederek göstermek isteyebilirsiniz.

Sevgili Yay, siz değişken ateş burcusunuz. Güç kaynağınız olan iyimserlik gücünüz ve inancınızla pek çok insana ulaşabilir ve büyüyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın