YAY BURCU İÇİN KASIM AYI ASTRO ANALİZİ

İyimser, şanslı, özgürlükçü, araştırıcı, hevesli, maceracı ve güçlü ahlak duygusu olan Sevgili Yay’lar

Siz daima enerjik ve macera duygusu yoğun bir burcun insanları olarak deneyimlere açıksınızdır. Kasım ayının 22 sine kadar bu dürtülerinizi gözlerden uzak yaşama isteğinize siz bile şaşıracaksınız. Gizli saklı konular ilginizi çekecek, yasak olan herşey sizi daha fazla cezbedecektir. Kendinizi korkusuz açık bir şekilde ifade etmekten kaçınacak, kararlarınızı verirken bunları öncelikle çevrenizden saklı tutmak isteyeceksiniz. Borç ve alacak konularında sıkıntılar yaşama durumunuz olabilir, bu etkinin bilincinde olarak şimdiden önlem almanızda fayda var. Bir yakınınız özellikle babanızla alakalı bir rahatsızlık nedeniyle hastahane ziyaretleriniz artabilir ve bu konuyla alakalı başkalarından destek isteyebilirsiniz.

Venüs gezegenin akrep burcundaki zorlu enerjisi nedeniyle gizli saklı yaşadığınız bir ilişki gündeme gelebilir ve bu konuyla alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı yay burcları yaşadıkları birtakım maceraların gündeme gelmesiyle zor günler geçirebilirler. Eşinizin parasal konulardaki bir borcu nedeniyle kaynaklarınızda azalma görülebilir ve satın alma gücünüz düşebilir. Lüks ve harcamalarınız konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

Mars gezegeni tüm ay boyunca güçlü olduğu akrep burcundan geçerek size iç dünyanızda oluşan sorunlarınızda veya yaşamsal problemlerde ayakta kalma gücü verecektir. Yeterki sorunları içinize atmadan güvendiğiniz kişilerle her zman olduğu gibi paylaşınız. Kendinizin de anlam veremediği gizlenme duygusu sizi rahatsız edebilir. Öfkenizi biriktirebilir ve bu öfkeyi boşaltamadığınızda sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.
Sevgili Yay, siz değişken ateş burcusunuz. Güç kaynağınız olan iyimserlik gücünüz ve inancınızla pek çok insana ulaşabilir ve büyüyebilirsiniz.
Rastgele!
Sizin İçin olumlu günler:
2-3-6-7-15-16-20-21-25-26-29-30-31

Sizin İçin olumlu günler:
4-5-10-11-17-18-19

Bir cevap yazın