YAY BURCU İÇİN TEMMUZ AYI ANALİZİ

 İyimser, samimi, maceracı, filozof Yaylar,

23 Temmuz tarihine kadar, ölüm ve yeniden doğuş kısaca mistizm konuları, cinsel deneyimler, kendinizi aşm, derin dönüşüm, yeniden oluşturma yeteneğiniz yaşamın anlamı hakkında ufak krizler yaşamak ve bunların üstesinden gemek derin ve gizli olan meseleler miras ve başkalarından eld ettiğiniz kaynaklar konuları sizin odak noktanız olacaktır. Benliğniz derinliklerine inme, yaşamın ve kendi kişilğinizin karanlık zor, tabulaştırılmış ve dışlanmış yönleri ile uğraşmaya istekli olacasınız. Başka insanların sırlarını sakmayı bileceksiniz, para işlerinde danışman ve idareci oluşunuz dikkat çekecek.

Venüs gezegeninin 18 Temmuza kadar partner ilişkileri evinizden geçişini ile yüzesyel meselelerde sorunlar çıksa bile ilişkinizde parlak bir dönem yaşayacaksınız.

18 Temmuzdan sonra gerek beraberliğiniz ve gerekse elde ettiğiniz değerler konusunda epey rahatlayacaksınız. Aktivite gezegeni Marsın uzun yolculuk ve araştırma evinizden geçişin enedeniyle bol bol yolculuk eğitim alanında hareketilik ve yabancılarla işbirliği konularında olumlu günler sizi bekliyor. 

Bir cevap yazın